Aktywne Wpisy

Qurvinox +10
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?

iquiet +17
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to





Czy po przygotowaniu się z samego pythona w stopniu średnim i umiejąc django już można coś ciekawego znaleźć tj. pracę. Jakie jeszcze technologie jest dobrze poznać? Czy powinienem douczyć się jeszcze jakiegoś innego języka?
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
@reroute: 4programmers to tylko jedno miejsce, super strasznie to bym się na nim nie wzorował
W krakowie, katowicach, wrocławiu, poznaniu i warszawie da się znaleźć robotę w pythonie bez większego problemu, na każdym szczeblu zaawansowania. Nie ma tygodnia żeby nie doszły nowe oferty pracy związane z tym językiem, a w sezonie to czasem nie ma dnia żeby nie doszły nowe oferty. Ważne, żeby wiedzieć, że juniorskie
Komentarz usunięty przez autora
https://www.facebook.com/groups/pythonjobs/ - Grupa Python Jobs Poland
https://pl.python.org/forum/index.php?board=9.0 - Polskie Forum Pythona sekcja Jobs
https://www.reddit.com/r/remotepython/ - Redditowa grupa zdalnej roboty w