Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, prosiłbym was o opinie, w szczególności część mirków z działu #motoryzacja
Otóż zamierzam sobie kupic audi A6 C5 myśle nad silnikiem 2.4 V6 oczywiście w gazie lub 2.5 TDI. W związku z czym chciałbym usłyszeć waszą opinie o aucie, wrażenia i ogólnie czy polecacie maszynke :D
#audi #opinia
Judalke - Witam wszystkich, prosiłbym was o opinie, w szczególności część mirków z dz...

źródło: comment_Q7lAI66rX6VcawcWNT26mlJO2oQvkYjb.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomysl nad 2.7 BiT


@ddrtgx89: Bi Turbo, czyli dwie turbiny w kręconym liczniku, czyli dwa razy większe ryzyko wystąpienia awarii wymuszającej wymianę dwóch turbin... Takim zawsze pisze, że OK, ale jak podpiszą pod umową, że biorą na siebie koszty remontu, jak mają takie "złote" rady... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzemol: najwyżej szarpniesz lawetkę pod dom :D Serio, nie ryzykuj, bo nie jest to fajne, jak w środku nocy przyjdzie Ci auto zostawić na parkingu przy autostradzie. Ja tak nie miałem na szczęście, ale różnie w życiu bywa...
  • Odpowiedz
Bi Turbo, czyli dwie turbiny w kręconym liczniku, czyli dwa razy większe ryzyko wystąpienia awarii wymuszającej wymianę dwóch turbin...


@Zielony34: Ale ten silnik nigdy nie byl bardziej awaryjny, niz przecietna. To jest dosyc dobra konstrukcja. I generalnie, czesci nie sa drogie.
  • Odpowiedz
tak, szczególnie w tych egzemplarzach targanych z zachodu, które mają 180000km przjechane, prawda...? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zielony34: Panie, nawet najprostsze 1.6 bedzie w kiepskim stanie, jesli nie bylo odpowiednio serwisowane i ma wysoki przebieg.

Ja bym sie nie bal. Zycie jest za krotkie, zeby sie tak zylowac.
  • Odpowiedz
Ja bym sie nie bal. Zycie jest za krotkie, zeby sie tak zylowac.


@ddrtgx89: z takim podejściem, wracam do poprzedniego mojego wpisu - jesli się deklarujesz remontować z własnej kieszeni, to spoko, bo w 1.6 nie ma co się zepsuć...
  • Odpowiedz
@Zielony34: Ale czego zakladasz, ze chlopaka nie stac na taki samochod? Nie mierz wszystkich swoja miara. Na start pytal o dwa silniki V6, z ktorych jeden byl turbodoladowany. Kuriozalnie, 2.5 TDI jest drozszy w 'utrzymaniu' niz 2.7BiT. Zlej konstrukcji i wad materialowych nie pokonasz.
  • Odpowiedz
@ddrtgx89: ja mu Diesla przecież nie polecałem, sam mu pisałem o silnikach V6. Zrozum człowieku, że jak komuś proponujesz Audi targane zza granicy, to jest to b---a z opóźnionym zapłonem. Jak Ty masz radochę z kupowania szrotów i ładowania więcej kasy w mechanika, niż w paliwo, to spoko, ale innym tego nie polecaj, bo niektórzy się w przeciwieństwie do ciebie kierują rozsądkiem.
  • Odpowiedz
Oj, ja tu widze problem natury psychologicznej, a nie motoryzacyjny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ddrtgx89: cieszy mnie, że trafnie potrafisz sobie postawić diagnozę, ale rozmawiamy tutaj o samochodach, nie o twoich problemach...
  • Odpowiedz