Wpis z mikrobloga

@Judalke: wszystkie wersje 2.5 TDI są kiepskie. Nowsze wersje trapi tylko mniej usterek. Nawet wczesne wersje 2.0 TDI są lepsze od 2.5. Do tego spalanie nieadekwatne do mocy.
LPG zostawi mniej miejsca w bagażniku


@anonim1133: pod warunkiem, że ktoś kupuje auto, żeby wozić w nim kartofle na targ, ale do takich zadań kupuje się raczej kombi.. No bo oczywiście dojazdówki nie istnieją, zamiast pełnowymiarowego koła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Judalke: z ON daj sobie spokój. Cholera wie, ile to ma nalatane, ile razy było kręcone a koszt przejechania 100km większy zawsze niż na LPG.
@anonim1133: mam bagażnik w sedanie 400L, mam dojazdówkę, jestem w stanie robić spore zakupy i jestem w stanie się pomieścić na wakacje do bagażnika. Jeszcze jakieś pytania? Chyba, że z logiką jesteś na bakieri nie umiesz docenić kosztów przejechania 100km na ON i LPG przy odjeciu miejsca na dojazdówkę.... Argument z bagażnikiem przy LPG zawsze mnie #!$%@?.. xD

@Judalke: V6 w każdym aucie ma jakieś swoje wady. Jesli mam być
@Zielony34 nie wszystkie auta mają takie duże bagażniki. Fakt, w sedanie który mamy w domu trochę rzeczy się pomieści. Ale w moim rodzinnym kombi ledwo torba z zakupami wchodzi jak jest zapas w bagażniku.
No bo oczywiście dojazdówki nie istnieją, zamiast pełnowymiarowego koła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zielony34: Ja kuszę los i jeżdżę tylko z zestawem naprawczym. Nie bardzo mam możliwość wożenia dojazdówki, mam w serii zamontowane spore heble Brembo i żadna nie podejdzie (podobno nawet spora część alu 17 nie wchodzi, jak będę szukał felg na lato to tylko odbiór osobisty mnie czeka), kapeć z przodu z dojazdówką kończyłby się
@Krzemol: no nie wiem, jak to jest z zestawami naprawczymi i ile to jest warte, ale ja bym nie mógł sobie na to pozwolić, bo oprócz jazdy w mieście, latam na delegacje, czy odwiedziny do rodzinnego miasta oddalonego o 270km.

Pocieszę Cie tylko, że przez 10 lat posiadania prawka, tylko raz złapałem kapcia... Przy 110km\h. Na A4. Nie polecam uczucia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)