Wpis z mikrobloga

@Krulu: też mi się to nie podoba, lubię wszystkim mówić, że polacy to ciemnogród, a tu jednak okazuje się, że 37% to osoby posiadające jakąś tam wiedzę.
  • Odpowiedz
@qba3: Nie mają prawa wejść w formalny związek ze swoim partnerem.


@vind: tak jak brat z siostrą. Ba, ci to nawet bzyknąć się nie mogą bo kryminał...
  • Odpowiedz
% ludności który zgodził się ze stwierdzeniem "Czy osoby LGB powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści"


@Mesk: Mnie o zdanie nikt nie pytał.
  • Odpowiedz
dlaczego uważasz że "niezacofanie" polega na akceptacji innej orientacji seksualnej? Tak widzisz postęp? Gratuluję.


@Shatter: Akceptacja innej orientacji to tylko konsekwencja, nie objaw postępu sam w sobie. Postęp do opieranie się na nauce i faktach, a nie gusłach, przesądach i "chłopskim rozumie". Postęp to zrozumienie, że państwo jest dla jednostki, a nie jednostka dla państwa. Postęp to świadomość, że nie można ingerować w prywatność innych. Postęp to zaakceptowanie, że ludzie realizują
  • Odpowiedz
@Mesk: Osoby homoseksualne powinny mieć dokładnie takie same prawa jak osoby heteroseksualne. I takie dokładnie mają. I nigdy nie powinny mieć ich więcej.
Już tłumaczę o co mi chodzi. Ja mogę wziąć ślub z kobietą, homoseksualny facet też może. Prawo jest jak najbardziej równe dla nas obu tylko, że dla mnie jest na rękę, a homo-facetowi już nie. Nie mam nic przeciwko, żeby on mógł sobie zawrzeć związek z innym facetem
  • Odpowiedz
Jestem za związkami między wszelkimi kombinacjami ludzi pełnoletnich ich życie ich sprawa. Jestem przeciwny ślubom dla takich osób jak i temu by takie "pary" adoptowały dzieci. Chcą mieć swoje udziwnienia proszę w domu najlepiej za zasłoniętymi firankami zapraszam do odbytopenetracji.
  • Odpowiedz
@alkan chyba w Szczecinie dwóch facetów uroczyście założyło spółkę. Czyli właściwie wzięli ze sobą ślub, więc nie mów, że się nie da. Inna nazwa, ale też po sobie dziedziczą, dostają informacje lekarskie i mają wspólne finanse.
  • Odpowiedz