Wpis z mikrobloga

@YaWahab: ale to przecież ty nienawidzisz osób lgbt tak bardzo że nawet odbierasz im prawo do leczenia. Ja toleruję homosiątka, a w teatrze łapię zlecenia od czasu do czasu ;)
  • Odpowiedz
@support: ty nie jesteś czasem multikontem takiego jednego farmera? ilość prostactwa w jego wypowiedziach jest taka sama, nawet zawyża średnią wykopu. Nauka swoje, islam/polacy swoje.
  • Odpowiedz
@support: no dobra, kiedyś większość świata twierdziła, że ziemia jest płaska, więc żaden argument, zadowoli jedynie prostaków bez wykształcenia. ps. ile płacą w teatrze za sprzątanie?
  • Odpowiedz
@support: tak samo chrześcijanie mają równe prawa w Arabii Saudyjskiej co muzułmanie, mogą zmienić wiarę i modlić się w meczecie. Mówisz o badaniach prowadzonych na więźniach? xDDD dobra wracam czytać Joyce'a, prostactwo w takiej dawce zaczyna mnie frustrować.
  • Odpowiedz
@support: homoseksualiści mogą wziąć ślub z osobą innej płci, a chrześcijanie mogą modlić się w meczecie. Jest równość. ps. z chęcią, ale bardzo trudno dostać pozwolenie na wjazd do AS.
  • Odpowiedz
@support: wystarczy chcieć? xD hahaha, w jakich krajach arabskich byłeś? Bo ja zwiedziłem wszystko wokół, i AS też z chęcią bym zaliczył, powiedz no tylko, jak tam wjechać.
  • Odpowiedz