Wpis z mikrobloga

@albatros777:
1. Nostalgia.
2. Nie najgorsza grafika nawet chociaż jeśli ktoś zwraca głównie na to uwagę to się zawiedzie.
3. Bardzo dobry soundtrack, jeden z najlepszych jakie słyszałem w grach.
4. Dobra fabuła, nie jakaś zajebista ale jednak dobra.
5. W polskiej wersji zajebisty dubbing.
6. Zajebisty klimat, bardzo fajnie przedstawiony świat gry itp.
Kolejność punktów przypadkowa xD
  • Odpowiedz
bo kieruje wami nostalgia.

Mam 29lat,nigdy nie grałem za gnoja i jak odpaliłem 2 lata temu , to pogralem 30 min i dopiero wyłączyłem, bo nuda straszna.


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Ohoho, jak tobie się nie podobała, a nigdy nie grałeś, to wiadomo, że tylko nostalgia kieruje fanami tej gry. Co z tego, że wiele osób zaczyna grać w to dopiero teraz i im się bardzo podoba, ważne że Pan Wyrocznia wie lepiej.
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: A chciał twojego zdania? Nie widzę, żeby cię wołał. To zaś, że masz jakąś opinię, nie znaczy, że musisz ją koniecznie wypowiedzieć, bo nie każda opinia jest warta wypowiedzenia. Ja na przykład nie znam się na czarnych dziurach, ale jakąś opinię o nich mam, co nie znaczy, że bym się mądrzył, gdyby ktoś chciał się o nich czegoś dowiedzieć. Tak samo o powodach sympatii fanów do tej czy jakiejkolwiek innej
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? xD Nie wypowiadaj sie na temat gry mimo ze koleś chce opinii xD No chyba ze chcesz polizac jajka frajerów którzy #!$%@? w tego gniota, to wtedy mozesz


@MuchomorCzerwony: Jesteś jakiś opóźniony i nie rozumiesz słowa pisanego? Prośba o opinię była sformułowane tak:

Napisz w kilku punktach lub zdaniach dlaczego Gothic jest tak dobrą grą.


Nie ma tam pytania, CZY Gothic jest dobrą grą, a już na pewno nie
  • Odpowiedz
@bh933901: I co z tego ze tak było sformułowane? Przeczytał ten post, nie zgadzal sie z tym i napisał swoją opinie, z która w pewnym stopniu sie zgadzam. I ja tez napisałem swoją opinie, bo moge. To ze nie chce brać udziału w kołku obciagania fanów gotica to znaczy ze nie moge sie wypowiedzieć? Ty, #!$%@?, poważny jestes?
  • Odpowiedz
@albatros777:
1. Soundtrack
2. Może banalna ale nieźle poprowadzona fabuła. Nie mialęś pojęcia z czym będziesz sie mierzyć kiedy zrzucali Cie za barierę. Miales tylko przeżyć pierwsze pare godzin zeby donieść list.
3. Postapokaliptyczne fantasy - coś co swego czasu robilo wrazenie. Ograniczone zasoby, chaos i prawo silniejszego otoczone zniszczonym światem z wyraźnie podzielonym spoleczeństwem.

W sumie to dużo tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozna pisac i
  • Odpowiedz
@MuchomorCzerwony:

I ja tez napisałem swoją opinie, bo moge.


A ja mogę wyrazić opinię o waszych płaczach.

To ze nie chce brać udziału w kołku obciagania fanów gotica to znaczy ze nie moge sie wypowiedzieć?


A czy gdy ktoś zapyta fanów pizzy, dlaczego tak lubią pizzę, to wyjdziesz się z tekstem, że pizza jest #!$%@?, bo ty jej nie lubisz, czy zignorujesz pytanie, jako kierowane nie do ciebie? Jeszcze ta retoryka,
  • Odpowiedz