Wpis z mikrobloga

@bh933901: Ehhh... Pytanie o tego gniota, było zadane na stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl. Przewineło mi się, uznałem ze odpowiem bo zgodziłem się z tym co napisał Vigo. I tylko dlatego odpisałem, bo to pytanie na #!$%@? stronie ze śmiesznymi obrazkami. Jakby ktoś zadał pytanie o pizze na stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl i by mi się to nie podobało to też bym odpowiedział. Tak ciężko ogarnąć, że to tylko internet
Jakby ktoś zadał pytanie o pizze na stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl i by mi się to nie podobało to też bym odpowiedział.


@MuchomorCzerwony: I właśnie dlatego traktuję was jak zjebów. Nie tylko dlatego, że wasza defekacja była niemerytoryczna, ale dlatego, że była ona odbyta na zasadzie "bo to internetu, tutaj w ryj nie dostaną, więc mogę prowokować". Gimbazjada totalna.

Tak ciężko ogarnąć, że to tylko internet i wyjdę na strone
@albatros777: dobry klimat w I, nostalgia, dobry dubbing, a w II w sumie jedynie dialogi i klimat w dodatku mi się podoba i tyle, reszta to jednak nostalgia, no w I fabuła jest jeszcze całkiem spoko, ale w II dosyć kiepska