Wpis z mikrobloga

Brawo #4konserwy, wykopaliście na główną z płomieniem neonazistowską stronę, byle w myśl zasady niech lewactwo piecze d--a xDDDDDDDDD
@Moderacja @m__b @a__s zdejmijcie to bo aż wstyd.
#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #rakcontent #bekazpodludzi #ciekawostki #wykop #patologiazewsi #moderacjacontent #polityka
saakaszi - Brawo #4konserwy, wykopaliście na główną z płomieniem neonazistowską stron...

źródło: comment_qYPUsnneoDYeBfMMxhFsZljhXkEiZ08N.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyindywidualizowanyentuzjasta:


Na tym polega wolność słowa, że mogą sobie krzyczeć co chcą i nawoływać co chcą. Ta ta wolność słowa o której piszesz w każdym komentarzu, nie?


Wyraznie to okreslilem, smieszy mnie ze na siłę probujesz znaleźć problem, ktorego
  • Odpowiedz
@Fellini12:

czyli nienawidzimy innych (np. Żydów, Muzułmanów) bo jest pewna grupa, która robi złe rzeczy xD

Wiesz istnieje coś takiego jak generalizacja i zwykle jest to system który jest opaty na doświadczeniu swoim czy innych aby być bezpieczniejszym. Tylko prawdziwi idioci uważają że to coś złego. Owszem ma to wad ale co nie ma wad?
  • Odpowiedz
@Fellini12:

W dyskusji np. naukowej, nie.

W darciu japy i probie przeinaczania historii... ciezko powiedziec. To proba przeinaczenia historii, nie wyrazanie opinii.
Na swiecie klamstwo oswiecimskie karane
  • Odpowiedz
@Satan696: Żaden z moich zagranicznych znajomych (a mam ich wielu) nigdy mnie nie okradł, w sumie to raz okradł mnie pewien Polak, wniosek - obcokrajowcy(Niemcy, Norwegowie, Ukraińcy, Anglicy, Brazylijczycy, Rosjanie) to uczciwi ludzie, Polacy to złodzieje.
  • Odpowiedz
@ediz4: nie. Petycja jest na stronie change.org Mogliście dać bezpośredni link, ale wybraliście wykopanie artykułu z nazistowskiego ścieku. Serdecznie gratuluję.
  • Odpowiedz
Wiecej lewaczenia, wiecej agresywnej antify, wiecej muslinow, wiecej wymuszenia terroru politycznej poprawnsci, wiecej propagandy ZDF, jak myslisz jaki da efekt ?

No zastanow sie ?

Kek, "pomysl, zastanow" - juz widze jak lewak czyni te neonazistowskie czynności.

Apelue do was lewaki


otwarcie to aprobune i namawia do tego
  • Odpowiedz
@a4z4a4: nope. Jak wykopałem petycję a na jakiej stronie się znajduje to mnie g---o obchodzi. Jeśli będziemy rozmawiać o treści tej petycji to ok. Tutaj jednak rozmowa jest o stronie na której ona się znajduje co jest zupełnie bez sensu - argument poza tematem.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:


i jednocześnie nie widzisz nic złego w neonazistach


Tak, bo ci "neonazisci" to twoje urojenie i jakos nikogo nie nap.dalają. Dzisiaj Kaczynski dla przykladu zostal neonazista, kto to
  • Odpowiedz
@ediz4: no właśnie, cieszę się, że zrozumiałeś. Jest tylko link do petycji, bo petycja jest na innej stronie. Mogliście dać bezpośredni link, ale woleliście wesprzeć neonazistów. Jeszcze raz serdecznie gratuluję.
  • Odpowiedz