Wpis z mikrobloga

Brawo #4konserwy, wykopaliście na główną z płomieniem neonazistowską stronę, byle w myśl zasady niech lewactwo piecze d--a xDDDDDDDDD
@Moderacja @m__b @a__s zdejmijcie to bo aż wstyd.
#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #rakcontent #bekazpodludzi #ciekawostki #wykop #patologiazewsi #moderacjacontent #polityka
saakaszi - Brawo #4konserwy, wykopaliście na główną z płomieniem neonazistowską stron...

źródło: comment_qYPUsnneoDYeBfMMxhFsZljhXkEiZ08N.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wykopałem petycję a na jakiej stronie się znajduje to mnie g---o obchodz

@ediz4: czekaj, gość bóldupiący co chwilę o lewackie źródła wykopuje link z otwarcie neonazistowskiego portalu i idzie w zaparte, że wszystko jest ok?

To jest takie zżycie z hipokryzją, że powinna ci się do czynszu dokładać.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Oczywiście że bóldupiący jak to źródło w ciągu ostatnich dwóch tygodniu wypuszcza kolejny z rzędu wyssany z palca news aby dopieprzyć rządzącym. Hipokryzja to twoje drugie imie. A co ma źródło do petycji to chyba tylko Ty raczysz wiedzieć.
  • Odpowiedz
@ediz4: poprzez promowanie ich contentu? Poprzez wchodzenie na ich strony (klikalność, reklamy etc.) ? Ja wiem, że prawicowcy na tym portalu są tępi, no ale chyba jesteś w stanie to zrozumieć?

Wiesz co to petycja?


@ediz4: no ja wiem, ale ty najwyraźniej nie potrafisz rozróżnić petycji od gównoartykułu, który przy okazji zawiera
  • Odpowiedz
@a4z4a4:

no ja wiem, ale ty najwyraźniej nie potrafisz rozróżnić petycji od gównoartykułu, który przy okazji zawiera link do petycji...

No mnie interesuje jedynie petycja. Ale jeśli artykuł Cię zainteresował to chyba z tobą coś nie tak.

w tym przypadku podpisy pod internetową gównopetycją są wyłącznie po to żeby się prawactwo
  • Odpowiedz
No mnie interesuje jedynie petycja. Ale jeśli artykuł Cię zainteresował to chyba z tobą coś nie tak.


@ediz4: i dlatego nie wykopałeś petycji, tylko artykuł. Tak to ma sens.

Kropla drąży
  • Odpowiedz
@a4z4a4:

i dlatego nie wykopałeś petycji, tylko artykuł. Tak to ma sens...

Ma sens. Kto to wrzucił w taki sposób a mi to nie przeszkadza. Kolejne znalezisko by zostało zakopane przez waszą sektę jako duplikat

tak, też słyszałem, że Gwiazda Śmierci już
  • Odpowiedz
Kto to wrzucił w taki sposób a mi to nie przeszkadza


@ediz4: nie przeszkadz ci wspieranie nazistowskich stronek xd

Kolejne znalezisko by zostało zakopane przez waszą sektę jako
  • Odpowiedz
@a4z4a4:

skąd to wiesz? Masz szklaną kulę? Może należało, no nie wiem, od razu wrzucić link do petycji, a nie do nazistowskiego ścieku?...

Jesteście przewidywalni.

nie przeszkadz ci wspieranie nazistowskich
  • Odpowiedz
Jesteście przewidywalni.


@ediz4: dobry argument. Jesteśmy przewidywalni, bo ty nawet w tym swoim prawackim umyśle wiesz, że najlepiej byłoby od razu dodać bezpośredni link do petycji, a nie do nazi-stronki.

Kto ich bardziej
  • Odpowiedz
@a4z4a4:

to się chwali, ma cały jeden plus w powiązanych. Widać duże zainteresowanie wśród osób które wykopały artykuł. Widać, że faktycznie chodziło im o petycję, a nie o artykuł xd...

No tak bo plusy najważniejsze. Jakby to chodziło o tą stronę faktycznie to sam byś to zrobił. Ale tutaj chodziło o coś innego...

dwa tysiące prawaków, którzy wykopali
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Oni jako ignoranci maja sie prawo mylic, nie rozroniaja wschodnich Słowian od zachodnich. A co do wschodnich to maja troche racji, o czym nawet ja sam wielokrotnie pisalem, mimo nigdy niebodwiedzenia tego wątku, ze ruscy wschodni slowianie FAKTYCZNIE SĄ zmongoloidalizowani.
  • Odpowiedz