Wpis z mikrobloga

Brawo #4konserwy, wykopaliście na główną z płomieniem neonazistowską stronę, byle w myśl zasady niech lewactwo piecze dupa xDDDDDDDDD
@Moderacja @m__b @a__s zdejmijcie to bo aż wstyd.
#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #rakcontent #bekazpodludzi #ciekawostki #wykop #patologiazewsi #moderacjacontent #polityka
Pobierz
źródło: comment_qYPUsnneoDYeBfMMxhFsZljhXkEiZ08N.jpg
  • 99
@Satan696: patriota kocha swój naród bo jest jego częścią, przecież to jest tak #!$%@? głupie, zwierzęta "kochają" swoje stada z tego samego powodu xD w patriotyźmie nie ma żadnej logiki, zresztą patrioci polscy bardzo często nienawidzą Żydów/Muzułmanów/Niemców/Rosjan itd.
@Fellini1: W miłości też nie ma logiki.... zwierzęta też się dobierają tylko do ruchania, przestańmy popierać miłość bo nie jest logiczna.

śmierć wrogom ojczyzny

To jak najbardziej patriotyczne hasło, nie każdy jest wrogiem ojczyzny. Wrogiem ojczyzny nie można zostać przez przypadek, wrogiem ojczyzny zostaje się świadomie. Co ma zrobić patriota? Nadstawić 2 policzek?
Nawet dekalog nie wyklucza zabijania, wyklucza mordowanie.
@Satan696: Ja jestem kosmopolitą, czyli wrogiem ojczyzny, dlaczego mnie jeszcze nie zabiliście? Tylko, że jak kocham Felliniego to nie nienawidzę kogoś innego za miłość do Viscontiego, tylko patriotyzm generuje nienawiść do innych ze względu na przynależność narodową.
@Satan696: no dobra, ale jednak nie kocham ojczyzny, więc jestem jej wrogiem? jeśli nie jestem katolikiem to również jestem wrogiem ojczyzny? Dlaczego nie zabijecie Michnika czy Urbana? Wasi przodkowie byli bardziej zdecydowani czy to w Jedwabnem czy to w Kielcach.
@Fellini1:
Nikt nie zmusza ciebie do do kochania.

Dlaczego nie zabijecie Michnika czy Urbana?

Nikt ich nie uważa na tyle za zagrożenie. xD

Wasi przodkowie byli bardziej zdecydowani czy to w Jedwabnem czy to w Kielcach.

Mam też korzenie niemieckie/pruskie, dodaj tam shoah. Po za tym dobrze że nie twoi, nie wiem co robisz w tak zaściankowym kraju.
@saakaszi: @LamaEffect: @Fellini1: @wyindywidualizowanyentuzjasta: @sm89

Ogólnie nie moge sie nadziwic temu, ze ja jedynie zaapelowałem do lewakow, zeby POMYŚLELI skad bierze sie taka reakcja. I jestem za to atakowany ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Myslenie musi mocno boleć niektórych.
Neonazistowsmi zwyczaj myślenia.
Do rozumu - zig haj.
Salutuje mózgowi.

Czy to reakcja obronna na to, ze lewica nie kaze wam myslec, tylko z gory przyjmowac
@Fellini12:


to w sumie nie ma wrogów ojczyzny, bo od dawna nikogo nie zabiliście, walczycie z wyimaginowanym wrogiem


Prawica jest cywilizowana. Walczy słowem. To "smierc" to stare haslo powtarzane z racji tradycji.

lewactwo dalej w epoce kamienia to i kamieniem walczy.
@Fellini12:
Sam naród żydowski? Nie, czemu miał by być? Gorzej że bardzo często mają tendencje do przyłączania się do różnych wrogich narodowi organizacji + źli wpływają na postrzeganie reszty.