Wpis z mikrobloga

@Satan696: patriota kocha swój naród bo jest jego częścią, przecież to jest tak #!$%@? głupie, zwierzęta "kochają" swoje stada z tego samego powodu xD w patriotyźmie nie ma żadnej logiki, zresztą patrioci polscy bardzo często nienawidzą Żydów/Muzułmanów/Niemców/Rosjan itd.
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Tak, bo antifa stosuje ATAKI FIZYCZNE, NAPAŚCI, otwarcie to aprobune i namawia do tego. Jest to dzialanie terrorystyczne. Ale jako muslina widze cie bardzo dziwi, ze u nas sie nie godzi na takie coś.

Co to ma wspólnego z wolnością słowa, wypowiadaniem opinii ?
  • Odpowiedz
@Laserade: no tak xD bo w polsce nie ma ataków na tle rasistowskim a geje wcale nie są atakowani fizycznie xD ps. a jak Żydów w stodole palili to mieściło się to w granicach wolności słowa czy nie?
  • Odpowiedz
@Fellini1: W miłości też nie ma logiki.... zwierzęta też się dobierają tylko do ruchania, przestańmy popierać miłość bo nie jest logiczna.

śmierć wrogom ojczyzny

To jak najbardziej patriotyczne hasło, nie każdy jest wrogiem ojczyzny. Wrogiem ojczyzny nie można zostać przez przypadek, wrogiem ojczyzny zostaje się świadomie. Co ma zrobić patriota? Nadstawić 2 policzek?
Nawet dekalog nie wyklucza zabijania, wyklucza mordowanie.
  • Odpowiedz
@Satan696: Ja jestem kosmopolitą, czyli wrogiem ojczyzny, dlaczego mnie jeszcze nie zabiliście? Tylko, że jak kocham Felliniego to nie nienawidzę kogoś innego za miłość do Viscontiego, tylko patriotyzm generuje nienawiść do innych ze względu na przynależność narodową.
  • Odpowiedz
@Satan696: no dobra, ale jednak nie kocham ojczyzny, więc jestem jej wrogiem? jeśli nie jestem katolikiem to również jestem wrogiem ojczyzny? Dlaczego nie zabijecie Michnika czy Urbana? Wasi przodkowie byli bardziej zdecydowani czy to w Jedwabnem czy to w Kielcach.
  • Odpowiedz
@Fellini12:


to w sumie nie ma wrogów ojczyzny, bo od dawna nikogo nie zabiliście, walczycie z wyimaginowanym wrogiem


Prawica jest cywilizowana. Walczy słowem. To "smierc" to stare haslo powtarzane z
  • Odpowiedz
@Fellini12:
Sam naród żydowski? Nie, czemu miał by być? Gorzej że bardzo często mają tendencje do przyłączania się do różnych wrogich narodowi organizacji + źli wpływają na postrzeganie reszty.
  • Odpowiedz