Wpis z mikrobloga

K---a, kisnę za każdym razem (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)
2017, a ludzie nadal wierzą, że pobór do wojska zniweluje zjawisko rurek na ulicach, a z "gejów i p----k" zrobi facetów biegających w helikonie CIĄG DALSZY.

Każdy wpis pod FP o tematyce wojskowej to złoto. Na dole podkreśliłem najlepszą odpowiedź () Co najlepsze, tego typu komentarze w tym wątku piszą goście, których profilowe wskazuje na ~60 lat. Kultura w pełni, social media tak bardzo.

z: https://www.facebook.com/PolskaZbrojna/posts/1447196145298663

#heheszki #rurkowce #humorobrazkowy #modameska #wojsko #facebook #bekazpodludzi #polakicebulaki #militaria
KaintoCharlieaDeltatoKain - K---a, kisnę za każdym razem (ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)
2017, a lud...

źródło: comment_mik08uA4o4S5bfKaKCGz2mq9K3TybCKv.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: P---------e. Ja patrzę teraz na służby mundurowe na mojej uczelni (WAT) to ręce opadają. A jak patrzę na pobór do szkolenia oficerskiego po studiach to jeszcze bardziej.. Więc gadanie, że wojsko zrobi z kogoś wreszcie "prawdziwego" faceta to p---------e ludzi nie mających pojęcia o czym mówią.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain
@RedBaron
@Diplo WSOWL zawsze brało tych szerszych gdy Wat bierze tych mądrzejszych, wsosp bierze tych zdrowych, medyk bierze ambotnych a amw bierze pedałów ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście heheszki, ale WSOWL i wat się zgadza. Co do poboru - fakt, dla ludzi którzy nie chcą być w wojsku to czas zmarnowany w p---u bo mogliby studiować/pracować, ogólnie się rozwijać. Ale dla tych niezdecydowanych to
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: To takie mityczne "a ja w Twoim wieku". Pogoń dziadów za młodością i straconymi latami w woju (oderwaniem od rodziny, od przyjaciół, narzeczonych). HEHE MÓWIE CI MATI WOJSKO NAJLEPSZY OKRES W ŻYCIU i takie tam pierdoły. Patrzenie przez różowe okulary na bieganie na mrozie i czołganie się z pyskiem w błocie. A najlepiej weryfikuje to fakt, że niemal nikt z ludzi co tak pier***lą jak powyżej, nie utrzymuje kontaktów
  • Odpowiedz
@sydal: Ktoś kiedyś na mirko napisał, że wszyscy płaczą za obowiązkową służbą wojskową bo kiedyś robiła z chłopaka - CHŁOPA a tak naprawdę jedyne co ona oferuje to psychiczne i fizyczne znęcanie się nad ludźmi :P
  • Odpowiedz
@kopalina: przecież każdemu teraz bez papierów praktycznie A przybijają. Jak ktos nie zamierza sie pchać nawet na kategorie bo po prostu nie chce to niech nie idzie. Proste. A z przydziałem zazwyczaj jest tak, ze dostaniesz w razie W do najbliższej jednostki - mieszkasz we Wrocławiu = najbliższa we Wrocławiu
  • Odpowiedz