Wpis z mikrobloga

#!$%@?, kisnę za każdym razem (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)
2017, a ludzie nadal wierzą, że pobór do wojska zniweluje zjawisko rurek na ulicach, a z "gejów i #!$%@?" zrobi facetów biegających w helikonie CIĄG DALSZY.

Każdy wpis pod FP o tematyce wojskowej to złoto. Na dole podkreśliłem najlepszą odpowiedź () Co najlepsze, tego typu komentarze w tym wątku piszą goście, których profilowe wskazuje na ~60 lat. Kultura w pełni, social media tak bardzo.

z: https://www.facebook.com/PolskaZbrojna/posts/1447196145298663

#heheszki #rurkowce #humorobrazkowy #modameska #wojsko #facebook #bekazpodludzi #polakicebulaki #militaria
KaintoCharlieaDeltatoKain - #!$%@?, kisnę za każdym razem (ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)
2017, a lu...

źródło: comment_mik08uA4o4S5bfKaKCGz2mq9K3TybCKv.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@sydal: mój kumpel - zapalony militarysta zapisał się koło 2012 dobrowolnie na jakieś takie szkolenie 3-miesięczne. Pytam się - co robili? Ano biegaliśmy i pompki, a tak to siedzieliśmy w barakach. Strzelnice to mógł policzyć na palcach 2 rąk. Zero przeszkolenia w czymkolwiek sensownym. Super ( ͡° ͜ʖ ͡°) a o poborówce to szkoda gadać nawet.
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: ja w ostatniej chwili zrezygnowałem z WSOWL i do dzisiaj NIE żałuję
wystarczyły mi obrazki jakie widziałem na testach sprawnościowych i podejście poPRL-owskiej kadry do przyszłego żołnierza jak do śmiecia. Do dzisiaj mam liścik na pamiątkę o przyjęciu na 1 rok.
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: ktoś gdzieś wczoraj napisał w znalezisku, że to zwykłe znakowanie "bydła". Dla mnie to zbyt mocno powiedziane, ale jest w tym trochę racji. Tak czy siak nawet jak masz bardzo poważne wady czegokolwiek (kręgosłup, wzrok) to Ci #!$%@?ą to A. Za wojny polityków nie warto iść w okopy, poważnie.
  • Odpowiedz
@sydal: ile czasu byłeś w wojsku?
dla ludzi mających plan na siebie to strata czasu, ale dla tych którzy by przesiedzieli ten rok na "podwórku" już niekoniecznie i jest to dobra szansa dla nich na znalezienie poważnego zawodu na całe życie
  • Odpowiedz