Wpis z mikrobloga

Mirki, co sądzicie o Yohimbine HCL na pomoc w spalaniu tłuszczu? Stosował ktoś, efekty są?
#silownia #mikrokoksy #przestanbycgrubasem
Zasadniczo schudłem ze 128 kg do 98 kg i aktualnie chcę zrobić rzeźbę na lato, a mam jeszcze zapas tłuszczu na brzuchu i udach. Jeśli chodzi o trening, to 3 razy w tygodniu FBW, a wtorki i czwartki rozbiegania po ok. 50 minut. Sobota rower.
  • 20
  • Odpowiedz
@seraph88: jak masz dietę dopiętą to yoha nie wniesie nic nowego. Jak Ci schodzi fat to daj sobie narazie spokój z yoha. Ale jeśli pytasz czy działa: to tak, działa. Tylko bierz z pewnego źródła. Są dobre, złożone spalacze między innymi z yoha hcl w składzie.
  • Odpowiedz
@seraph88: Jak masz hajs to możesz wrzucić yohę, ale z nią się specyficznie postępuje. W necie jest kupa materiałów, doczytaj. Ogólnie mogę powiedzieć, że yoszka działa naprawdę fajnie i sam na pewno w późniejszej fazie redukcji wrzucę.
  • Odpowiedz
@salvador5000: no wniesie i to duzo, bo powoduje ze tluszcz schodzi rownomiernie z calego ciala.

@seraph88: yoha niestety tylko naczczo, mozna dodac sally. Dziala. Ja uzywalem injekcyjnej. Trzeba tylko robic przerwy, czyli jeden tydzien yoha, drugi jakis ECA, znowu joha, znowu ECA.
Choc osobiscie jej nie lubie, zle sie na niej czuje i zabija apetyt. Ale moze za duzo bralem..
  • Odpowiedz
@bst: no masz na myśli, że schodzi i ten głęboki też. Raczej nie ma metody na spalanie np. tylko tłuszczu z ud albo żeby tylko z tyłka schodził. Ten podskorny Schodzi równo z całego ciała w odwrotnym kierunku jak się odkłada. Oświeć mnie jeśli znasz metodę na palenie tłuszczu z jednego konkretnego miejsca. Chętnie poznam tą metodę
  • Odpowiedz