Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie zawsze opisy lasek na tinderze, ze jakie to one nie są sarkastyczne i jakiego to one nie mają trudnego charakteru. Później zagadujesz i w ciągu 10 minut wiesz, że to kolejna dupa bez zainteresowań i zdania na jakikolwiek temat. Laski też mylą sarkazm z brakiem wychowania i poczuciem, że coś im się należy bez żadnego wkładu własnego.

Znacie te laski nie...


Każda ma instagrama, snapchata, zna wszystkie kluby w każdym mieście i pije kawę na mieście mimo, że jej nie smakuje. Obowiązkowo iPhone bo inaczej wstyd się pokazać. Studia? Dzienne. Dziennikarstwo, socjologia, filologia - nie z powołania tylko po to by przedłużyć liceum. Później w wieku 29 lat budzi się z ręką w nocniku bo żaden normalny facet nie będzie chciał takiej kotwicy u nogi. Duże dziecko bez żadnych umiejętności i zaradności. Aaaa szkoda strzępić ryja na was.

#gownowpis #tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 26
@Errad: na mirko się rodzą miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam ze 2-3 pary


Na tinderze, badoo czy innych portalach do atencji i bolcowania zapewne tak, ale ja słyszałem o wielu osobach, które znalazły partnera w internecie tylko to było wieki temu
@Diplo: przecież po tym opisie wiadomo, że ona jest głupkowata. Dopiero co zaczęła studia to ma 19 lat to sie jeszcze języka nauczy dobrze. Po to poszła na studia. Nie wiem czego ty wymymagasz od 20 letniej dziewczyny. A to że bedzie nauczycielka i bedzie zarabiać mało, to juz znaczy ze jest nic nie warta? Bo za kilka lat moze byc zupełnie inna osoba.
@Diplo: mylisz sie tak bardzo. Tylko zwracam uwagę, co moze wiedzieć jakiekolwiek student studiujących filologię na pierwszym roku, jak nie był, nie żył zagranica, a ma 19 lat xd to samo tyczy sie gustu do wielu rzeczy w trakcie 20-25 lat.