Wpis z mikrobloga

ta misja z sektą, grałem w nią o trzeciej w nocy bo nie wiedziałem na co się piszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Firenz: Ta misja jest #!$%@?. :D Dopiero niedawno przechodziłem grę i serio zrobiła na mnie wrażenie, nawet z tą kanciastą grafiką.
Wie ktoś jak to uruchomić na win 10? Bo pamiętam że rok temu jak próbowałem to musiałem na maszynie wirtualnej win7 instalować i tak grać bez obsługi karty graficznej i tak średnio się grało.
@Dzawlik: Kilka miesięcy temu odpalilem na Windowsie 10 i śmigało bezproblemowo, co prawda był zmodowany ale po update itd i nic się nie psuło. Może zależy od wersji instalatora i/lub Windowsa? Ja musiałem zassać z TPB bo moja oryginalna płytka zacinała się na x % i dalej nie szło.
@zourv: Są zbyt zajęci Bioshockami i innymi płytkimi gniotami by zająć się tą serią. Z resztą ci z Irrational Games już powiedzieli, że więcej w temacie nie da się zrobić i w sumie nie wiedzieliby w jakim kierunku iść z następną odsłoną (głupie tłumaczenia :( )
@zourv Moim ulubionym zajęciem było robienie customowej misji i przechodzenie jej: bar z chińskim jedzeniem, pełno cywilów i nieuzbrojonych terrorystów, zespół dostawał jakieś gówno do obezwładniania a ja brałem ostrą amunicję. Pozbyć się załogi, założyć klin na drzwi i wejść od tyłu do budynku. Czy jestem sadystą czy to przez chwilowe poczucie władzy i wyższości?
@zourv: Gra super, ale swoje wady ma. Przede wszystkim to, jak absurdalnie niecelna jest broń podczas ruchu i jak długo zajmuje ponowne wycelowanie. Od kiedy znalazłem na moddb Sherrif's cośtam mod, nie umiem grać w gołą podstawkę.
Chętnie bym zobaczył taką grę w esporcie zamiast np. CS-a.


@JackBauer: robiłem co mogłem, ale Sierra padła i przestała patchować grę. Nawet pierwszy anty-cheat był napisany przeze mnie. A potem pomagałem w tworzeniu UAC'a. Ale co poradzić, jak ligowo w europie w swata grała max. 10 tys. osób. Bez wsparcia producenta nie da się przenieść gry do esportu.