Wpis z mikrobloga

ok 2500 kcal ( nie liczę codziennie dokładnie, może się wahać 100-200 kcal) 200 B / 70 T / 270 W
3 tydzień za mną, czasem lepiej czasem gorzej
3x w tygodniu staram się FBW, 2x cardio po 30 min. Co ciekawe na siłce nie mam spadków, powiedziałbym nawet, że jest nieco lepiej.
Zostawić? Czy za wolno leci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyznam, że obwody mimo spadku wagi lecą bardzo wolno.
Zastanawiam się nad omegą-3, bo moje tłuszcze to głównie żółtka, olej rzepakowy i garstka migdałów. Stosował ktoś na redu? Wspomaga coś?
#redukcja #dieta #odchudzanie #mikrokoksy
Klosa - ok 2500 kcal ( nie liczę codziennie dokładnie, może się wahać 100-200 kcal) 2...

źródło: comment_wQ8N0qEmzZjOS8UBCTERvnvaikNbIBUg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Klosa: wg mnie lepiej wolny spadek niz szybki bo potem wywali w kosmos wage. na spokojnie. to nie wyscigi.

aa i to ze obwody leca wolno to dlatego ze znika te kilka mm ze wszystkiego a nie tylko w niechcianych miejscach.
  • Odpowiedz
@bumbp: no jestem raczej na granicy, bo wystarczy, że zjem trochę więcej to waga leci w górę co widać po górkach na wykresie. Niestety tylko 2500 kcal, błędy przeszłości a nie chciało mi się na reversie podciągać i sie zalałem fest, do tego endo
  • Odpowiedz
@lmarcinl: Dzięki ;) 185 cm, a obwody :
uda 61(było 63), talia 90(92), pas 100(97), łyda 42(42) , klata 105(108), bic 40(40)
edit: z tym że to dane z tamtej środy, jutro mierzę ponownie, więc myślę, że powinny być większe spadki
  • Odpowiedz
@Tudor: Śledzić nie śledzę, tak jak zresztą większość wpisów, czasem tylko zerkne na tagi ;p ale wdziałem swego czasu Twoje wpisy, faktycznie, podobnie działamy, z tym, ze ja jeszcze nie kręcę tak dużo aerobów jak Ty ;d
Pisali tam o interwałach. Osobiście mam trochę z tym doświadczeń, moim zdaniem pięciokrotny trening siłowy (bo do takiego wydaje mi się zaliczać interwały) to za dużo i to droga do wykończenia, lepiej na
  • Odpowiedz