Wpis z mikrobloga

Koleżanka z pracy opowiadała, jak to chciała dać do zrozumienia niebieskiemu, że czas na pierścionek, bo są już kilka ładnych lat razem. Ma złote kolczyki i zawieszkę z kamykami no i mówi do niego, że brakuje jej tylko pierścionka do kompletu. Podczas kolacji świątecznej u jej rodziców rozpakowują prezenty pod choinką i ona wyciąga małe charakterystyczne pudełeczko. Ona w szoku, jej rodzice mówią do niego: "No chyba wypadałoby żebyś uklęknął" a on ! że przecież ona mu mówiła, że jej do kompletu brakuje i że to jest prezent a nie żadne zaręczyny

#logikarozowychpaskow #logikaniebiebieskichpaskow no i trochę #trolling i #heheszki chociaż nie chciałabym być na jej miejscu
  • 207
to może przestań zwodzić swoją partnerkę i daj jej możliwość znalezienia mężczyzny, który nie będzie musiał jej sprawdzać ;)


@agataen: @toxarz:

Z jakiej dupy wywnioskowałaś że on ją zwodzi? Z jakiej dupy wnioskujesz że człowieka nie trzeba sprawdzać, zanim się będzie jego pewnym? Ty ufasz bezgranicznie? TO jesteś naiwna.

#logikarozywhchpaskow

WY to nigdy nie sprawdzacie mężczyzny zanim nei jestescie pewne czy jest ok? Czy jest wart? Nigdy? Powie wam słowo
Takie samo, jak dla faceta.


@agaja: Finansowo tylko dla faceta. Z dzieckiem też rozwódki utrudniają kontakt ojcom wiec mężczyzna traci bardzo duzo w to inwestował. Musisz więc słuchać jaśnie pani, by do rozwodu nie doszło, nie narzekać, nie krytykować, a wtedy łaskawie będzie ok i może nawet z dzieckiem bedziesz mogl sie czasem widywac i moze nawet bedziesz mogl widziec na co twoje pieniądze wydaje była żona. Mężczyzna jest sprowadzany do
A tak serio nie az mi się wierzyć nie chce, ze niektórzy sa aż tak mało domyslni..


@Shyvana: Skąd wniosek ze nie jest domyślny ? Może po prostu nie chce jeszcze zaręczyn.
Jak mówisz do niebieskiego, że "dzisiaj wieczorem będzie gorąco" to on myśli, że zamierzasz podkręcić kaloryfer?


@Shyvana: Jak tak mówi, to pytam, a co się będzie działo, jeśli jest zima? Za #!$%@? abym sie nie domyślił że chodzi jej o seks. Co innego jakby powiedziała

Dzisiaj chciałabym by było nam gorąco, wiesz o co mi chodzi...


I zmieniłaby ton głosu na taki ponętny. To sie rozumie!
@Variv: No to już powiedziałam o tym prędzej, skoro domyślił się, że chodziło jej o zaręczyny a zaręczać się nie chciał to wręczanie pierścionka na prezent jest baardzo słabym posunięciem.
Ogólnie wydaje mi się, że pierścionek jako prezent dla kobiety z którą się jest w związku ale nie jest się jeszcze narzeczeństwem/małżeństwem to kiepski prezent bo jednak pierścionek kulturowo to ważny symbol dla kobiety :P
Ale może to tylko moja opinia
ale nie widzę nic złego w tym, że kobiety chcą zawierać małżeństwa.


@Magnificency: A kto widzi? Chodzi tu o roszczeniową postawę. Im sie należy ślub. Mężczyzna ma to dać, gdy chcą, inaczej zwodzi i jest #!$%@?. Nie ma prawa nawet pomyslec ze kobieta musi jeszcze na ten slub zapracowac, lub do #!$%@?, muszą się poznać lepiej, czy przejdą choc małe kryzysy, a co dopiero duże. Zanim slub sie podejmie to trzeba
Ogólnie wydaje mi się, że pierścionek jako prezent dla kobiety z którą się jest w związku ale nie jest się jeszcze narzeczeństwem/małżeństwem to kiepski prezent bo jednak pierścionek kulturowo to ważny symbol dla kobiety :P


@Shyvana: Oczywiście że tylko twoja. Ja mojej czasami kupuje takie rzeczy u jubilera i nie stroi fochów, ze piersionek to tylko na slub!!! Nie, piersionek to tylko symbolika przed oswiadczynami. Dopiero mowilas o symbolice, a nie
@WstydMiZiomy: Przecież napisałam, że to nie jest super udany prezent przed zaręczynami i ślubem właśnie.
Nie napisałam, że można dać kobiecie pierścionek tylko 2 razy w życiu- zaręczynowy i obrączkę :P
Napisałam jedynie, że lepiej się wstrzymać z tego typu biżuterią przed oświadczynami.
@WstydMiZiomy: mężczyźni często rozleniwiają się w stałym związku i nie czują potrzeby, żeby się oświadczyć bo mają wszystko na wyciągnięcie ręki. Dlatego często jest tak, że pary rozstają się po 2 i 4 latach to są takie "zjazdy z autostrady" jak związek nie przejdzie na wyższy level w tym czasie - zamieszkanie ze sobą, wzięcie razem psa czy pierwsze powiedzenie kocham Cię to często się właśnie przez ten spadek chemii rozpadają,
bo wiele osób kojarzy miłość tylko z fazą romantyczną i nie rozumie, że do wieloletniego związku trzeba dotarcia tych prawdziwych charakterów i stabilizacji.


@Magnificency: To też o tym mówie, a tu kobiety wyskakują z roszczeniową postawą bo chcą od razu dostawać ślub, zanim sie sprawdzi czy ta kobieta przejdzie ze mną nie tylko przez faze romantyczną, ale też dalej, w problemach, na dobre i na złe.

mężczyźni często rozleniwiają się w