Wpis z mikrobloga

Koleżanka z pracy opowiadała, jak to chciała dać do zrozumienia niebieskiemu, że czas na pierścionek, bo są już kilka ładnych lat razem. Ma złote kolczyki i zawieszkę z kamykami no i mówi do niego, że brakuje jej tylko pierścionka do kompletu. Podczas kolacji świątecznej u jej rodziców rozpakowują prezenty pod choinką i ona wyciąga małe charakterystyczne pudełeczko. Ona w szoku, jej rodzice mówią do niego: "No chyba wypadałoby żebyś uklęknął" a on ! że przecież ona mu mówiła, że jej do kompletu brakuje i że to jest prezent a nie żadne zaręczyny

#logikarozowychpaskow #logikaniebiebieskichpaskow no i trochę #trolling i #heheszki chociaż nie chciałabym być na jej miejscu
  • 207
  • Odpowiedz
I robisz to mężczyźnie wszystko? Bo jak ja tak robiłem, to kobieta sie przyzwyczajała że sie jej to należy, a samej jej się nie chciało jak tylko poczuła że ma mnie w garści, a slub to daje


@WstydMiZiomy: no oczywiscie, ze to robie. Oboje to robimy od ponad 8 lat.

ok, to kto podrywał mnei nie interesuje tylko sam wygląd. pytanie na jakiej podstawie sądzisz ze jestes atrakcyjna? chyba nie dlatego ze
  • Odpowiedz
@incognitolady: Jacyś głupi ludzie. Kto się oświadcza prezentem pod choinkę? To tak jakbym swojej wysłał kuriera z pierścionkiem i kazał gościowi zapytać, czy za mnie wyjdzie xD
  • Odpowiedz