Wpis z mikrobloga

No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, więc nawet, jak trafi w gorące, to nikt nie zobaczy.
I tak nocna jest za mała, żeby wypromować wpis do 12h (musiałaby używać multikont, czego na pewno nie zrobiłaby, bo nie jest dzienną).

Zrobiłem dekucing, jak ktoś mi tutaj polecił (na przyszłość — nie słuchać rad Mirków).
I chyba tylko pogorszyłem sprawę...

Wyglądam, jak przeciętny Sebix.
W każdym razie dawać plusy, bo w------l. Biała energia. Tylko dzienny. Anglia dla anglików i polaków. Na drzewach komuniści itp.
Powiedzcie, pogorszyłem, bardzo pogorszyłem, czy i tak nie dało się już nic wcześniej pogorszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Antyradek - No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, wię...

źródło: comment_ncj5p6b8ImbXp1qwcCrVX4vJtmMtSt7P.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyradek: długie włosy są spoko, 100 razy lepsze niż łysa pała ;) trzeba było najpierw skrócić do jakiejś normalnej długości, a nie na sebixa. Jak byś jeszcze ogarnął brwi i z jednej zrobił dwie to by było ok ;).
  • Odpowiedz
@Killuminatii: generalnie są zakłady fryzjerskie, które oferują coś takiego, jednak najłatwiej będzie znaleźć salon kosmetyczny. Polecam wpisać w googlu męska regulacja brwii *miasto* i znaleźć dobry zakład. Nie polecam isc do pierwszej lepszej kosmetyczki, bo mogą nie mieć doświadczenia z męskimi brwiami :)
  • Odpowiedz
@Antyradek: Mireczku, udaj się do dobrego golibrody/barbera, bo widzę, że masz gęsty zarost i może doradzić Ci bardzo dobrze jak pielęgnować brodę. Do tego jeszcze wizyta u kosmetyczki do wyregulowania brwi i będzie git. Bo masz potencjał na przystojniachę, no homo.
  • Odpowiedz
Nie lubie oceniac ale fakt ze jest tu zdjecie ogolnie jest tu wrzucone jako prosba o ocene wiec :
Rozumiem ze sluchasz metalu i lubisz sie wyrazac w ten sposob wiec nie przestawaj ale miej w tym umiar bo w pewnym momencie sie obudzisz jak ten 42 latek uzalezniony od metalu na zasilkach. Nie musiales od razu golic glowy, istnieje tez punkt pomiedzy gdzie ma sie wlosy ale nie za dupe. Zapusc
  • Odpowiedz
@Antyradek: Jejciu przecież jesteś całkiem przystojnym facetem (chociaż musiałam wysilić się mocno żeby wyobrazić sobie Ciebie z normalnymi brwiami i normalnym zarostem). Idź do kosmetyczki (jesteś facetem, ale to wyjątkowy przypadek) i ogarnij te krzaczory, zapuść normalna zadbana brodę, albo zgól te paski na zero, bo to wyglada mega dziwnie. I zapuść włosy na normalna długość, a nie albo kuc albo łysa pała. Chyba, że masz jakąś dziwną skłonność do
  • Odpowiedz
@Antyradek: idź do fryzjera niech ci przytnie te brwi, zgól tą pseudo brodę czy jak to nazwać i zapuść sobie delikatny zarost po całości i wtedy będziesz wyglądał sto razy lepiej. Jeszcze zapuść trochę włosów bo łyso to tak głupio. Wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć i nie bać się zmian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz