Wpis z mikrobloga

No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, więc nawet, jak trafi w gorące, to nikt nie zobaczy.
I tak nocna jest za mała, żeby wypromować wpis do 12h (musiałaby używać multikont, czego na pewno nie zrobiłaby, bo nie jest dzienną).

Zrobiłem dekucing, jak ktoś mi tutaj polecił (na przyszłość — nie słuchać rad Mirków).
I chyba tylko pogorszyłem sprawę...

Wyglądam, jak przeciętny Sebix.
W każdym razie dawać plusy, bo w------l. Biała energia. Tylko dzienny. Anglia dla anglików i polaków. Na drzewach komuniści itp.
Powiedzcie, pogorszyłem, bardzo pogorszyłem, czy i tak nie dało się już nic wcześniej pogorszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Antyradek - No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, wię...

źródło: comment_ncj5p6b8ImbXp1qwcCrVX4vJtmMtSt7P.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyradek: łysa głowa w Twoim przypadku lepsza niż kuc. Najlepiej by było gdybyś zapuścił włosy i zrobił normalną, krótką, fajną fryzurę. Broda do w-------a, przykro mi, nie wygląda to dobrze. Lekko ogarnij brwi - bez złośliwości z mojej strony, po prostu też nie wyglądają zbyt estetycznie.
Masz ładne oczy, spoko twarz i moim zdaniem możesz ogarnąć się do takiego stopnia, że będzie z Ciebie całkiem przystojny facet.
  • Odpowiedz
Nie mogę się tak po prostu pozbyć brwi. To część mojego życia. Mój dziadek miał takie brwi i nie obciął, moja mama też (ale obcięła). Mojej rodzinie podobają się. Jednej dziewczynie ze szkoły też bardzo się podobały.
Od zawsze wszyscy dokuczali mi z tego powodu, dzięki czemu jestem psychopatą i mam taki charakter, jaki mam.
Tyle wspomnień, to część życia, nigdy bym sobie nie wybaczył, gdybym się ich pozbył.

A duża broda przeszkadza w codziennej egzystencji bardziej, niż włosy. W dodatku jest twarda i zbiera jedzenie. I jak byłem na wakacjach, to wiele osób zwracało mi uwagę i mówili że im się podoba obecna.

Moim
  • Odpowiedz
@Antyradek: Dobra, już mniejsza z brwiami, ale nie uważasz, że twój zarost wygląda... śmiesznie? Skoro nie chcesz mieć brody, to nie lepiej się ogolić, niż nosić takie coś?
  • Odpowiedz
@Antyradek skoro takie masz podejście to będziesz wieczną stuleją. P--------z o jakimś sentymencie do brwi. Wyrównaj brwi, zgol ten nawet niesmieszny a żałosny zarost i zapuść normalne krótkie włosy. To, że masz zakola nic na razie nie zmienia, bo nie sa na tyle duże, żeby oszpecily Cie tak jak teraz Ty oszpecasz siebie.
  • Odpowiedz
@Antyradek Mirku(czy też raczej Radku), chodziliśmy razem na angielski na pw. Nie będąc oryginalny powtórzę za wszystkimi to samo o brodzie i brwiach, bo niestety na żywo to jeszcze gorzej wygląda. Dekucyzm jak dla mnie na +
  • Odpowiedz