Wpis z mikrobloga

No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, więc nawet, jak trafi w gorące, to nikt nie zobaczy.
I tak nocna jest za mała, żeby wypromować wpis do 12h (musiałaby używać multikont, czego na pewno nie zrobiłaby, bo nie jest dzienną).

Zrobiłem dekucing, jak ktoś mi tutaj polecił (na przyszłość — nie słuchać rad Mirków).
I chyba tylko pogorszyłem sprawę...

Wyglądam, jak przeciętny Sebix.
W każdym razie dawać plusy, bo #!$%@?. Biała energia. Tylko dzienny. Anglia dla anglików i polaków. Na drzewach komuniści itp.
Powiedzcie, pogorszyłem, bardzo pogorszyłem, czy i tak nie dało się już nic wcześniej pogorszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Antyradek - No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
Jest dopiero pierwsza, wię...

źródło: comment_ncj5p6b8ImbXp1qwcCrVX4vJtmMtSt7P.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to nie moda powinna wyznaczać wygląd, a charakter osoby. Trzeba robić to, co się uważa za słuszne, a nie to jak uważa większość. Naturalnie większości osób nie będzie się to podobać, ale jeśli mamy żyć tylko po to, żeby podobać się większości, to lepiej już nie żyć. Należy się przeciwstawiać temu, co nie uważamy słuszne i robić po swojemu. Oczywiście to nie oznacza, że każdy będzie miał rację i że
Usmiech_Niebios - > Moim zdaniem to nie moda powinna wyznaczać wygląd, a charakter os...
  • Odpowiedz
@Antyradek: Tak właśnie polscy faceci o siebie dbają, ale laski to mają być 9/10. Twarz masz całkiem ładną i mógłbyś naprawdę atrakcyjnie wyglądać. Wybierz się do kosmetyczki z tymi brwiami, to żaden wstyd, a zyskasz nowe rysy twarzy. Teraz zwyczajnie przerażasz. Zarost zrób normalny, przycinany na 2-4mm (nie broda), włosy po bokach i z tyłu krótsze, dłuższe u gory i będzie mniam. Później poszerz horyzonty na coś innego niż bluza z
  • Odpowiedz
Tak właśnie polscy faceci o siebie dbają, ale laski to mają być 9/10. Twarz masz całkiem ładną i mógłbyś naprawdę atrakcyjnie wyglądać. Wybierz się do kosmetyczki z tymi brwiami, to żaden wstyd, a zyskasz nowe rysy twarzy. Teraz zwyczajnie przerażasz. Zarost zrób normalny, przycinany na 2-4mm (nie broda), włosy po bokach i z tyłu krótsze, dłuższe u gory i będzie mniam. Później poszerz horyzonty na coś innego niż bluza z kapturem i
S.....a - > Tak właśnie polscy faceci o siebie dbają, ale laski to mają być 9/10. Twa...

źródło: comment_VdsXW0BG1hRmKTRVe2UOD1nEKSmhGRGs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antyradek: Ale #!$%@? ci piszo. Ogarnij brwi, zapuść pełną brodę bo wygląda na to, że masz do tego dobre geny, opal się trochę i będziesz wyglądał jak w #!$%@? brzydsza wersja mnie, czyli dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz