Wpis z mikrobloga

@zagorzanin: @steven44: Trump wygrał głosami niewykształconych, bezrobotnych białasów. Nie wiem w jakiej pracy oni byli w czasie inauguracji, chyba w pracy przed telewizorami - typowy white trash.


@havermeyer: Opowiadasz bajki. Srednia dochodów Trumpa była wyższa niż u Clinton. Najwięcej bezrobotnych, zasiłkowców i beneficjentów socjalu głosowało na Clinton. Jużdawno nikt temu nie zaprzecza, jużod dawna odszczekiwane jest info o tym, że na trumpa głosują biedacy.
  • Odpowiedz
@Formek21: jasny c--j jak taka ilość ludzi może być dostarczona w tą jedną część miasta i potem z tej części przetransportowana. Toż to logistyczna masakra
  • Odpowiedz
@animuss: a Trump nie jest pierwszym prezydentem spoza establishementu?
Nie ma być przełomem? Prawaczki nie pałują wiplera do jego zdjęć?

I się nie zebrali.

Także Twój argument
  • Odpowiedz
@havermeyer: mam nadzieję że wiesz, że czerpanie wiedzy o polityce USA z reddita to tak jakbyś czytał niezależną? xD Do tego każdy dział zalany jest postami typu pro-Obama i anty-Trump, nikt się z tym nie kryje, a moderatorzy jeśli trzeba blokują możliwość komentowania.

Czas pokaże jakim prezydentem będzie Trump, tyle.
  • Odpowiedz
@Innvandrer wszędzie tego teraz tyle jest. To są ludzie negujący naukę. Szczepionki - po co? Kontrolowany odstrzał zwierząt - a na co to komu? C--j, że zajmują się tymi tekstami lekarze, profesorowie, ekolodzy z prawdziwego zdarzenia - oni przeżywali komentarz gdzieś na fb jakiegoś ichniego guru, który dostał setki lajków od ludzi bez wiedzy, oszołomów ich pokroju. Zamiast przeczytać kilka faktów popartych statystyką, te j----e lenie otwarcie wierzą w bezbłędność swoich
  • Odpowiedz
@havermeyer: Ale o co ci chodzi stary. Zachowujesz się tak, jakbyś miał jakikolwiek wpływ na wydarzenia na świecie i ktokolwiek liczył się z tym co mówisz.
Trump wygrał, trzeba patrzeć w przyszłość, ja polecam optymistycznie, prezydent to nie cesarz przecież. Ma za sobą wielu mądrych ludzi, którzy będą nie tylko mu doradzać, ale również na niego pracować. Mam nadzieję, że jego wybryki zostaną ograniczone, a sam Trump wniesie świeżość do
  • Odpowiedz