Wpis z mikrobloga

@havermeyer: to prawda ale: zdjęcie po lewej jest z 2009r, czyli przy pierwszej kadencji Bahamy. Pierwszy raz "czarny" prezydent - murzyni byli podnieceni jakby MLK się reinkarnował, myśleli że to naprawdę wielki przełom. No to się zebrali :) Polecam zobaczyć ile było tam ludzi na początku drugiej kadencji Bahamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


poza tym nierzetelnie podajesz zielonko informacje, bo to 250k to minimalna oszacowana liczba ludzi
@montrey: na reddicie jest cały wątek na ten temat - to są zdjęcia robione w trakcie przemowy, są różne ujęcia i filmiki, można sprawdzić. Obama - około 1.8 mln ludzi, Trump - 250k


O czym to wg ciebie świadczy?
@havermeyer

@animuss: Obama porwał wszystkich Amerykanów, nie tylko czarnych co próbujesz wmówić. Popatrz kto przychodził na jego przemówienia. A ta inaugracja Trumpa to jest już druga czerwonko? :) Szczerze mówiąc bycie bordowym na tym portalu to raczej powód do wstydu, to tak jakbyś wygrał familiadę :)


Dobrze gadasz - on ich jakby porwał bo #!$%@? im takie opłaty i politykę , która zaprowadziła ich do nienawiści ze strony wielu innych
@eshape55: o tym ze manipulujesz, bo podales najmniejsza spodziewana ilosc osob na inauguracji trumpa. Szacowana liczba osob to okolo 800-900k. Poza tym to porownanie nie ma najmniejszego bo obama byl 1 czarnym prezydentem wiec bylo wiadomo ze przyciagnie wiecej ludzi. Sprawdz sobie ile osob przyszlo drugim razem jak wygral :)
Obama porwał wszystkich Amerykanów, nie tylko czarnych co próbujesz wmówić. Popatrz kto przychodził na jego przemówienia. A ta inaugracja Trumpa to jest już druga czerwonko? :)


@havermeyer: nigdzie nie twierdziłem że na obamę głosowali sami czarni. Wszyscy byli tak źli na cieniasa busha, że z chęcią głosowali na obamę który obiecywał ZMIANĘ (niby na lepsze, a co się okazało to się okazało :>) Zresztą nawet pisałem tutaj że sam byłem na
teraz konserwatyści i rednecki są przekonani ze to przełom i w ogóle Trump wielki miliarder make america great again, lewaków bolą dupy. Czarnych jest w USA z 10% :)


@Krisskow: tu istotnych jest wiele czynników. Biali nie uważają się za lepszych czy coś, chcą po prostu pracować, żeby ich za bardzo podatkami nie oskubać i żeby porządek na ulicy był. Nowy prezydent? Cool, niech ułatwi nam pracę.
Z kolei murzyni są
@RaVV: Bzdura, to Obama zakończył wojnę w Iraku i wycofuje się z Afganistanu, obalenie Mubaraka, zakończenie tortur zapoczątkowanych przez Busha - to jest niszczenie bliskiego wschodu? Wiesz w ogóle o co biega w Syrii? Obama dbał o interesy świata zachodu, Trump będzie dbał o interesy Ruskich.
@RaVV: oczywiście że tak, w Syrii toczy się walka o kontrolę nad sprzedażą ropy, albo Europa będzie płaciła Rosji/Chinom albo USA. Autorem kryzysu uchodźców jest Putin - celem jest rozbicie EU i jak widać udaje mu się to.
@havermeyer: czlowieku masz problem z oczami, idz do okulisty. Nie odpowiedziales na pytanie, dalej twierdzisz ze bylo 250k ludzi? bo jezeli tak to ewidentnie ktos tu ma problemy z liczeniem i to nie jestem ja
@havermeyer: nie mam bolu dupy lewaku bo wiem ze tylko manipulowac umiecie, to nawet nie byly pierwsze szacunki kretynie. 250k to byla MINIMALNA spodziewana frekwencja. Podales najwyzsza frekwencje z przemowienia obamy porownujac ja do minimalnej spodziewanej frekwencji Trumpa (spodziwana frekwencja to bylo 800-900k). To tylko potwierdza ze jestes skretynialym lewakiem ktory ma bol dupy bo wygral Trump.