Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jemigrant mam uczulenie na glupie rady i ludzi ktorzy nie potrafia czytac od poczatku do konca ze zrozumieniem. dodatkowo w moim profilu widac dokladnie czym sie zajmuje wiec od podstaw zaczalem i nie prosze o porade w temacie z cyklu "cos mi stuka w prawym przednim kole, u mechanika ani na kanale nie bylem, nic nie ogladalem ale macie powiedziec co to"
@mickovsky: nie wchodzę ww profilu każdego autora postu przed odpisaniem, wątpię czy ktoś tak robi. Jak dostajesz w twojej opinii głupie pytanie lub odp to kasuj lub ignoruj, nie rób tu trzody z elektrody. Najprostsza rada jaką mogę dać. Tak BTW więcej osób się zainteresuje odpisaniem jeśli są już jakieś odpowiedzi
@Arturrow wspominalem ze rozrzad wyglada na nowy, przy rozruchu nie ma typowego dzwieku wyciagnietego lancucha, dodatkowo charakterystyka i czestotliwosc tego grzechotania slabo pasuje do problemu z rozrzadem.
@mickovsky:
winny jest valvotron, miałem to samo, wymiana wałka mimośrodowego, kwestia wytartych krzywek. Pozdro und poćwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogunie auto po odłączeniu czujnika wałka będzie śmigać, tylko z trochę mniejszą mocą.
@sambarumba czytajac tematy o wytartym walku kazdy wspomina rowniez o wypadajacych zaplonach, tymczasem w tym przypadku zaplony nie wypadaja, silnik chodzi rowno i dobrze sie zbiera. również ci grzechotało jak chciało? bo tak jak mówiłem, raz sobie pogrzechocze, raz pracuje równo itd.
@mickovsky: Hmm no też miałem grzechotanie, po wymianie wałka ustało. Pewności ci nie dam bo to było jakieś 1.5 roku temu. No i dodam jeszcze, że ten silnik tak ma i lubi sobie pogrzechotać jak diesel czasami xD Ale jeśli już to tylko na początku chwilę i potem powinien działać raczej cicho.
Sam wtedy przy aucie nie grzebałem, a co nieco było jeszcze oprócz tego wałka robione (o ile pamiętam to
@sambarumba: Auto na handel leci więc wiesz, trzeba zrobić jak najtaniej i byle poszło do żyda ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak bym powiedział handlarzowi że robim vanosy, valvetroniki i inne #!$%@? muje i podał koszty to za głowę by się złapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i jak kolego wyjasnilo sie ? wedlug mnie walek mimosrodowy, podobny dzwiek mialem tez przy uszkodzonej pompie vacum ,sprawdzasz kilka razy wciskajac pedal hamulca dzwiek powinien na chwile ustac