Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wysprzeglik spalanie stukowe to nie ten dzwiek.

czytaj dokladnie bo juz pisalem ze bledow brak, czytane disem i ktsem, jak bym nie zaczal od podstaw to nie zadawal bym glupich pytan. vanos pracuje poprawnie, adaptacja skrajnych pozycji nie przynosi zadnych efektow.
  • Odpowiedz
  • 0
@wysprzeglik skoro napisalem ze vanos pracuje poprawnie to chyba oznacza ze sprawdzalem. nie unosze sie ale twoje porady o kant dupy rozbic i czytac ze zrozumieniem dokladnie nie potrafisz.
  • Odpowiedz
twoje porady o kant dupy rozbic


@mickovsky: od razu widać że burak z bmw. Chciałem ci pomóc bo miałem podobny problem z valvetroniciem w E90 N46B20 ale teraz to się goń i jeździj po 40 warsztatach. Z dobrego serca powiem Ci tyle że świece były w tym wszystkim dość ważne. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@wysprzeglik xDDD


rozczaruje cie bo to nie moje bmw ani zadnego nie posiadam a auto przyjechalo z niemiec i nalezy do znajomego handlarza, jezdzic nie mam nigdzie zamiaru bo mam swoj warsztat. Ale co ja bede dalej dyskutowal z burakiem z e90 co czytac nie umie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mis_Yogi co w tym dziwnego? po to sa te tagi zeby zadac jakies pytanie. mechaniki uczysz sie w szkole i po skonczeniu technikum znasz wszystkie tajniki tego zawodu czy wraz z kazdym kolejnym naprawionym pojazdem poszerzasz swoja wiedze? trafila sie taka robota, z silnikami z tej rodziny nie mialem do czynienia ale wszystko jest do ogarniecia wiec i to sie zrobi, pytam bo jest pare osob kumatych w tych tagac wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@Mis_Yogi pali sie bo odpinalem czujnik walka mimosrodowego? po skasowaniu tego bledu ktory zreszta sam wywolalem i dluzszej przejazdzce bledow brak. wartosci rzeczywsite w normie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mis_Yogi na filmiku akurat jest caly czas podpiety, on ma tak ze pracuje np. ladnie, potem przy przegazowaniu jak wchodzi na obroty slychac to grzechotanie, potem na luzie potrafi pogrzechotac od czasu do czasu lub caly czas. po odpieciu czujnika, czyli valvetronik nie dziala jest caly czas kompletna cisza i chodzi jak zegarek.
  • Odpowiedz