Wpis z mikrobloga

Ewa Swoboda wrzuciła na Instagrama filmik jak robi przysiady i oczywiście zaraz odezwało się kilku znawców, trenerów personalnych IFBB po jednodniowym kursie za 1499 cebulionów, że robi go źle. Imbecyle uważają, że ich jedyny prawilny przysiad w wersji kulturystycznej jest najlepszy dla wszystkich xDDDDDD.

Kiedyś na siłowni było lepiej. Stali bywalcy to byli ludzie, którzy po prostu to lubili, więcej było w ludziach pokory i chęci pogłębiania swojej wiedzy. Teraz przyjdzie taki, poćwiczy 10 razy i już wszystko wie najlepiej.

#!$%@? 5 lat studiowania na AWF, ministerialne papiery na instruktora fitness ze specjalizacją ćwiczenia siłowe, 1,5-roczny kurs na trenera personalnego na tejże uczelni, podyplomówka z żywienia i suplementacji i wciąż uważam, że wiem mało, a wystarczy wejść na Facebook'a - tam pełno jest specjalistów, co poprawią nawet technikę Ewy Swobody przez Instagrama. Robisz martwy ciąg na siłce, ostatnia seria na pełnej wyjebce i przyjdzie jakiś okularnik-suchoklates nieśmiało zwrócić uwagę, że masz za mały kąt ugięcia w kolanach xDDDDDDD.

Chyba już wiem dlaczego zrezygnowałem z bycia trenerem personalnym...

#ewaswoboda #bekazpodludzi #mikrokoksy #silownia
  • 37
#!$%@? 5 lat studiowania na AWF, ministerialne papiery na instruktora fitness ze specjalizacją ćwiczenia siłowe, 1,5-roczny kurs na trenera personalnego na tejże uczelni, podyplomówka z żywienia i suplementacji i wciąż uważam, że wiem mało


@borowa90: Imponujące, gdyby było mnie stać to bym Cie zatrudnił na swojego trenera (,)
@CichyGlosZTyluGlowy: zalezy co poeta mial na mysli. jasne, ruch biodrami tez jest istotny ale u niej zwlaszcza 2 ostatnie powtorzenia wygladaja na probe zamachu na zycie (albo dziewictwo) osoby za nia a nie na przysiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) dupa ma isc w dol, oczywiscie z przyczyn anatomicznych zawsze odrobine sie cofnie - ale nie do tego stopnia jak na gifie. tam wyglada to na celowe dzialanie
@borowa90: #!$%@? o tej technice. Siedzą suchoklatesy i walą sobie pod filmiki z techniką wykonywania ćwiczeń. Jakbym zrzucił ciężar to też bym z idealną techniką wykonywał ćwiczenia ale w miare zwiększania ciężaru coraz bardziej ta technika kuleje. W teorii (internecie) wszyscy mistrzowie techniki a na siłkach największe bydlaki nie mają techniki a efekty są. Obrońcy techniki to zwykle 35cm w łapie suchoklatesy albo gimnazjaliści chodzące na siłownie w GTA.np. Karnowski obrońca
@Hank85 A co maja dyscypliny wymagajace sily eksplozywnej do prawidlowego przysiadu? Czy ten diagram uwzglednia kontuzjogennosc cwiczenia jakim sa cwiercsiady albo to jak wplywa on na osiagi? Pokazujesz przyklad na konkretnej grupie ludzi wykonujacych cwiczenia tylko posrednio zwiazane ze sportami silowymi, kompletny brak logiki, ale wazne ze mozna sobie powyzywac.
@Krzakol Eksplozywnosc to jeden z warunków determinujacych siłę. Robisz wolnego koncentryka w planach siłowych?
A komentuje specyficzną formę przysiadu wykorzystywaną w różnych celach treningowych. Zwracam uwagę różnym neofita że taka technika nie jest głupia, czy niepoprawna, ale ma swoje zastosowanie przy realizacji konkretnych celów.
Z treningiem trojboistow też się chyba nie zetknales bo tam cwierc ruchy są na porządku dziennym.