Wpis z mikrobloga

Mirki, dlaczego to robicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dość regularnie widuję tutaj spory bojówki i przeciwników ketchupu Tortex. Cóż, skoro mimo głosów sprzeciwu, jednak tylu ludzi oszukiwało, że tylko Tortex, że nadketchup, to pewnie jest warty spróbowania...

No żesz #!$%@? w dupę #!$%@? mać, psi #!$%@?, jakie to gówno niedobre, jaka #!$%@? konsystencja, jaki smak pomyj! W latach 90 w obskurnych budkach z fast foodami dawali takie coś do pseudohamburgerów. Tragedia! 1/10.

#ketchup #tortex #oszukujo #gunwo
Pobierz szczekaj - Mirki, dlaczego to robicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dość regularnie widuję tutaj spor...
źródło: comment_XWrZyqybf0Lkpq6F2xdPa3MyyorqFqRO.jpg
  • 95
@PanJanKochany: > Świat poszedł do przodu. Pojawiły się produkty sezonowe, wolno gotowane szynki, świeże owoce, ale co z tego, jeżeli Wykopki dalej na to wszystko pompują tę czerwoną breję, do której przyzwyczaili swoje podniebienie. Podniebienie człowieka, który dał sobie wmówić, że jedzenie gówna w imię oszczędności to oznaka rozsądku.
Pobierz WombatCombat - @PanJanKochany: > Świat poszedł do przodu. Pojawiły się produkty sezon...
źródło: comment_jRcDwbqLN0LExQjc7Wc6jVxedIshNGGh.jpg
@szczekaj: A ja będę przewrotny. Tortexem możesz nawet zalać całą zapiekankę i poczujesz jej smak, a cała reszta "wykwintnych" gówien ma to do siebie, że walniesz kropelkę i wpieprzasz wzmocniony koncentrat pomidorowy. Nic już nie poczujesz, zero smaku potrawy, wszystko smakuje jak keczup z chlebem. Trochę jak sos czosnkowy do pizzy. W mikrofalówce byś podgrzał kromkę chleba z serem i masz ten sam smak który ma 99% polaków oblewających sosami swoje
@szczekaj: Panie OP, ja muszę a propos Tortexu opowiedzieć, że dzięki temu keczupowi rozpocząłem moją przygodę z kulinariami. Teraz gotuję, w domu co prawda tylko, ale level spory, nieskromnie mówiąc.

No więc brałem ja taki Tortex jak byłem mały, wrzucałem do niego czosnek, zioła prowansalskie, trochę pieprzy cayenne i podawałem rodzicom na kanapkach, a Ci się zajadali jak kaczką sous vide.
Przecież połowa Wykopków to (ex)studenckie biedaki wychowane na żarciu z Biedry


@PanJanKochany: Znam takich co od 5 lat wpierdzielają masło z kurzem albo ryż z majonezem i warzywami ale Tortexu się nie chwycą. Podejrzewam, że Tortexem nawet bezdomni by pogardzili xd