Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki
Pytanie raczej do #niebieskiepaski. Chodzi o rozmiar stopy i budowe mirabelek.
Mam 173 cm wzrostu i rozmiar stopy 39, czasami 40. Czy tylko kobiety mające rozm. Stopy 35, 36 czy 37 są kobiece?
Poza tym, moja waga wynosi 78 kg( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiem, to duzo. Mam kawalek uda, biodra, pupy i piersi( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie czuję się z tym dobrze. Chciałbym schudnąć to 8 kg. Przytylam, bo pozeralam słodycze i jadlam nieregularnie. Skóra nadal mięciusia i jędrna ale waga juz nie ta. Nie będę nigdy w rozmiarze S, bo przy mojej budowie to dobrze nie wyglada ale bez przesady w druga strone.
Myślicie, ze jedząc pięć nieduzych i zrowych posilkow dziennie, zadnych slodyczy i jakies przysiady/brzuszki trochę objętościowo mnie zmniejsza? Czuję się jak prosiak i az wstyd mi rozmawiac z Wami mezczyznami na ulicy (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ilosc posilkow bez znaczenia. Zdrowa dieta, malo kalorii i co najwazniejsze ruch. Czym wiecej ruchu tym lepiej.
A rozmawiar stopy obojetny poki nie przekraczasz jakis zmutowanych rozmiarow do swojego wzrostu np 45 przy swoim wzroscie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozmiar stopy decyduje o kobiecosci przeciez...
Fakt, ze jak kobieta jest wiotka i szczupla, to dluga stopa wyglada nieco dziwnie, ale obecnie kobiety mają coraz większe stopy, wiec rzadko to kogo dziwi.

Poza tym jak się ma mniejszą stopę (35-36), to cięzko czasem jest dorwać jakies fajne buty, bo zwykle "pani, 36 to jedna w kartonie byla i od razu sie sprzedala". Niestety, cos o tym wiem.
  • Odpowiedz
Mam 173 cm wzrostu i rozmiar stopy 39, czasami 40. Czy tylko kobiety mające rozm. Stopy 35, 36 czy 37 są kobiece?

Poza tym, moja waga wynosi 78 kg( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiem, to duzo. Mam kawalek uda, biodra, pupy i piersi( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie czuję się z tym dobrze.


@AnonimoweMirkoWyznania: Typowe damskie kompleksy. Żaden facet "nie daje #!$%@?" o
  • Odpowiedz
@MrocznyBrokul: COOOO?! XD 3kg nadwagi, wg strony http://bmi-online.pl/ To tak niewiele, że prawie nikt nie zwraca na to uwagi. Założę się, że dziewczyna ma po prostu kompleksy i tyle. Waga nie jest jedynym wyznacznikiem stanu zdrowia i atrakcyjności. Jeśli weźmiemy 2 os o podobnym wzroscie i wadze to jedna może wyglądać chudo a jedna grubo. Same liczby to za mało. Liczy się efekt wizualny.
  • Odpowiedz