Wpis z mikrobloga

podsumujmy: #wykop wciąż nie dorobił się:
-sensownego działania czarnej listy - w "mój wykop" jest wszystko z obserwowanych tagów, włącznie z wpisami i znaleziskami zablokowanych użytkowników, nie da się tego dostosować
-prawidłowego działania wyszukiwarki - dużo prędzej znajdziesz coś przez google
-RiGCzowej moderacji - są powolni, stronniczy, złośliwi, bawią się w uprawianie polityki, dyskryminują nieswoje poglądy, mają przerwy w pracy przez co obrzydliwe zdjęcia czasami wiszą w gorących godzinami, przykładów można mnożyć
-administracji szanującej użytkowników - narzucają swoją wizję świata, trollują, uprawiają prywatę, ich stosunek do potrzeb użytkowników jest lekceważący żeby nie powiedzieć pogardliwy. mają podejście na zasadzie "jak ci się nie podoba to usuń konto"
-działających tagów - sami się przekonajcie, wejdźcie w http://www.wykop.pl/wykopalisko/najnowsze/ kliknijcie w jakiś tag przy znalezisku i spróbujcie je znaleźć w tag/znaleziska/przykladowytag/wszystkie/
-podstawowych ustawień personalizacji - nie można obserwować np. tylko wpisów albo tylko znalezisk. nie da się zablokować kogoś tak żeby nie widzieć jego wpisów albo komentarzy, ale ciągle widzieć jego znaleziska w wykopalisku
Pobierz Sydney_Mobius - podsumujmy: #wykop wciąż nie dorobił się:
-sensownego działania czar...
źródło: comment_HQ8HgDGlRHDtrrvTmKP8lylJDZIpHiGY.jpg
  • 18
@FrasierCrane: chyba ty


@Ja_sie_na_tym_znam: Jest do tego dodatek do przeglądarki, ale oświeć mnie prosze o co ci chodziło? Standardowo jakbym miał cię na czarnej liście i założył wątek na mirko, albo na głównej w komentarzach, to nie mógłbyś mi odpowiedzieć - co jest może i zrozumiałe, ALE (i o to chodzi), że mi nie możesz odpowiedzieć, to byś sie dowiediał po napisaniu komentarza i naciśnięciu klawisza wyślij. Bo by się
-sensownego działania czarnej listy - w "mój wykop" jest wszystko z obserwowanych tagów, włącznie z wpisami i znaleziskami zablokowanych użytkowników, nie da się tego dostosować


@DonJohn:
To jest zdecydowanie największa bolączka — masz w obserwowanych tag, powiedzmy #wartosciowewpisy, a na czarnej #gowno i #szajs ale na nic to się zdaje bo ciągle widzisz w „Moim Wykopie” wpisy otagowane:
#wartosciowewpisy #gowno
i
#wartosciowewpisy #szajs
@Sydney_Mobius: Dużo prędzej przez googla? Dużo prędzej? Przecież wyszukiwarka wykopowa tak naprawdę to w ogóle nie działa. Ja nie wiem po co w tej formie ona na stronie w ogóle jest.
brak informacji, że jesteś na czarnej liście użytkownika PRZED napisaniem mu komentarza.


@FrasierCrane: https://chrome.google.com/webstore/detail/wykop-cancomment/pkadcgbgmgnhmfnaafdaomokpmjlfbhg/related

@Sydney_Mobius: Mi najbardziej na wykopie brakuje odpowiedniego systemu moderacji tagów. Przykladowo tag #cebuladeals jest zawalony bezsensownymi pytaniami jaki kupić telefon i nikt nawet nie może takich postów kasować a ich autorów banować tak aby nie mogli więcej wykorzystywać tego tagu.
Pamiętam jak któryś z użytkowników przy każdej takiej sytuacji wołał @moderacja informując ich, że znowu ktoś