Wpis z mikrobloga

Żadna z tych stacji nie jest telewizją publiczną finansowaną z abonamentu i podatków.


@wykop: ale co to ma do rzeczy? WOŚP to prywatna fundacja. Tutaj jest czepianie się na siłę publicznych mediów. Wiadomo, że wpływa tutaj to, że PIS jest raczej na nie do WOŚP ale to że robi tą akcje konkurencja na pewno odgrywa rolę. Dlatego zapytałem o czas w Polsacie.
@wykop: A wiecie, że rejestracja w sewisie Wykop zajęła mi kilka miesięcy. Po kilku próbach i wysłaniu do Was maila w końcu się udało. Mogę teraz np. legalnie korzystać z przywilejów i usunąć konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to zajmie jeszcze mniej niż 14 sekund.
@greven: A wykopki dalej powtarzają bzdury, jak już wspominasz to się nie ośmieszaj: Kurka przegrał za hienę cmentarną, Owsiak przegrał z kolei za nazwanie nierobem. Jednak najciekawsze, że sąd POTWIERDZIŁ przedstawiony przez Kurkę przepływ gotówki między spółkami córkami. Tak wiem, jego fundacja to róbta co chceta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie róbcie później z #!$%@? logiki, że za krótko informację podali w mediach.
Szpitale, które otrzymują najnowocześniejszy sprzęt, nie są prywatne


@wykop: I jako takowe powinny otrzymywać sprzęt od państwa, a nie z prywatnych zbiórek. Jeśli jednak ktoś ma gest i chce tym szpitalom coś dać prywatnie to chwała mu za to, ale nie wymagajmy od publicznej telewizji finansowania (bo za czas antenowy Owsiak raczej nie zapłaci) prywatnej zbiórki.
Nie jestem przeciwnikiem WOŚP. Jestem przeciwnikiem robienia z WOŚP tematu do walki między Polakami.