Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mireczkie i Mirabelki :)

Zapraszam na moje pierwsze #rozdajo, w którym można wygrać ręcznie robiony #diy cardholder w kolorze british racing green (taki przynajmniej kolor miał wyjść w założeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Cardholder został zrobiony w całości przez mnie, bez użycia żadnych maszyn, 100% #handmade.

To już rok odkąd zamówiłem swój pierwszy zestaw narzędzi do #leatherworking, porzuciłem studia na UG na kierunku informatyki (słaby byłby ze mnie #programista15k) i przeprowadziłem się do #poznan, gdzie pracuję w zakładzie kaletniczym rozwijając swoje umiejętności :) Jak na razie uważam to za dobrą decyzję i chciałem się podzielić owocem mojej pasji z jakimś mireczkiem (lub mirabelką).

Zasady takie jak zwykle. Plusujemy do jutra do 24:00, losowanie za pomocą #mirkorandom, wynik wrzucę w piątek. Wysyłka na mój koszt.

Pobierz Pepcioza - Dobry wieczór Mireczkie i Mirabelki :) 

Zapraszam na moje pierwsze #roz...
źródło: comment_b7u9TGxVUhJ6yfPQmelPfgedm7NBfC0a.jpg
  • 73
@Novakov, @rraaddeekk, @AllOver, @sprzedafcaMakaronu takie żeby pomieściły dowód rejestracyjny też mogę zrobić, to jest żaden problem :)

@desthoff: kwestia tego żeby kupić folie RFID i wkleić podkleić nią skórę, tylko wtedy przydała by się kolejna warstwa skóry, żeby to zakryć. Do zrobienia ale koszty trochę rosną :p

Ten portfel ze zdjęcia zrobiłem jakieś 8 miesiecy temu kumplowi szwagra, do dzisiaj jest zadowolony :)
Pobierz Pepcioza - @Novakov, @rraaddeekk, @AllOver, @sprzedafcaMakaronu takie żeby pomieściły...
źródło: comment_ooNJDAEbkPSwEwRx24CmF2wov3EzBQXu.jpg
@Pepcioza właśnie taki mam teraz. Jak się zużyje to skontaktuję się z tobą.
Dla mnie rewelacja.
Leży dobrze w wewnętrznej kieszeni marynarki i nie wypycha jak tradycyjny gruby portfel.
@Antekex: No właśnie granica jest płynna, według mnie szycie na maszynie też jest handmade jeżeli podchodzisz do czegoś indywidualnie, a nie stoisz przy taśmie i #!$%@? cały czas jedną czynność. Za to rzeczy wykonane wyłącznie ręką budzą jednak jakiś respekt, przynajmniej u mnie. Rzemieślnik włożył w to dużo pracy, dużo siebie. Trzeba być dokładnym, bo wiadomo, że prasa i wykrojnik wykroi elementy sto razy szybciej od ciebie i o wiele dokładniej
@roball: z tego co wiem to juchcik ma nienajgorsze ceny, ale pisz do nich na priv, nie przez sklep bo tam maja tylko małe kawałki a gdy kupisz 1m^2 wyjdzie znacznie taniej :) z polskich sklepów znam jeszcze mikasklep.eu Niestety zza granicy jeszcze nie kupowałem ale nosze sie z tym zamiarem, na razie poprosiłem o próbniki i wybieram najlepszy rodzaj skory :)

gdybys chciał skore naprawdę "na bogato" to spójrz tez