Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mireczkie i Mirabelki :)

Zapraszam na moje pierwsze #rozdajo, w którym można wygrać ręcznie robiony #diy cardholder w kolorze british racing green (taki przynajmniej kolor miał wyjść w założeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Cardholder został zrobiony w całości przez mnie, bez użycia żadnych maszyn, 100% #handmade.

To już rok odkąd zamówiłem swój pierwszy zestaw narzędzi do #leatherworking, porzuciłem studia na UG na kierunku informatyki (słaby byłby ze mnie #programista15k) i przeprowadziłem się do #poznan, gdzie pracuję w zakładzie kaletniczym rozwijając swoje umiejętności :) Jak na razie uważam to za dobrą decyzję i chciałem się podzielić owocem mojej pasji z jakimś mireczkiem (lub mirabelką).

Zasady takie jak zwykle. Plusujemy do jutra do 24:00, losowanie za pomocą #mirkorandom, wynik wrzucę w piątek. Wysyłka na mój koszt.

Pepcioza - Dobry wieczór Mireczkie i Mirabelki :) 

Zapraszam na moje pierwsze #roz...

źródło: comment_b7u9TGxVUhJ6yfPQmelPfgedm7NBfC0a.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Pepcioza: świetna robota. Ostatnio szukałem kogoś kto zrobi mi portfel EDC i w końcu skończyłem z brodrene. Masz jakis fanpage na fb? Albo stwórz swoj tag na mirko i wrzucaj co robisz. Chętnie bym obserwował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nowakov: Postaram się wrzucać wszystko co będę robił na bieżąco, czasu nie mam za dużo, bo po pracy jeszcze walczę z wagą i później jestem dosyć zmęczony, ale jak tylko będę miał się czym pochwalić to na pewno będę wrzucał i tagował pod #leatherworking i #diy, możesz obserwować szczególnie ten pierwszy, bo tam nikt praktycznie nic nie wrzuca, więc dopóki się tam ruch nie zrobi to nie widzę sensu w
  • Odpowiedz
@Pepcioza: o, to ja może wykorzystam ten temat, by zaspokoić swoją ciekawość. Mianowicie czemu ludzie noszą cardholdera i portfel? Jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa, to taka, że to dla ludzi z wieloma kartami. A więc pytanie czy dla takigo zjadacza chleba wystarczy po prostu portfel?
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: Nie wiem, bo ja nie noszę jednocześnie jednego i drugiego. Ogólnie portfele zmieniam dosyć często, rotuje nimi, zależnie od humoru :P Z miejscem na bilon mam tylko dwa portfele i używam ich najrzadziej, bo nie korzystam praktycznie z gotówki. Najczęściej noszę jakiś mały cardholder bo wystarczy mi miejsce na 4 karty i ewentualnie jakiś banknot :)

@malyiduzy: Dostawę skóry będę miał prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu, ale można do
  • Odpowiedz