Wpis z mikrobloga

@Daleki_Jones: Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że raczej nie sprawdzają tego po ciasteczkach. Raczej IP + coś z listy którą wymieniłem. Kiedyś dostałem bana za multi, bo zalogowałem się do wykopu po IP, z którego korzystałem na poprzednim koncie, które w momencie gdy dostałem bana, było nieaktywne od około pół roku. Dawno już nie miałem w przeglądarce ciasteczek z sesji tamtego konta.
@ziobro2: Po danych które wymieniłem z całkiem dużą skutecznością da się rozpoznać użytkownika. Może być tysiące użytkowników którzy mają taką samą specyfikację systemu, a może tylko Ty na wykopie masz np Windows 7 32 bit build 736534, Chrome v55.01 z AdBlockiem Plus v1.05 i wyłączonym flashem.

https://sekurak.pl/nie-daj-sie-sledzic-unikatowa-identyfikacja-uzytkownikow-przegladarek/
lepiej powiedzcie kiedy naprawicie mój profil, a dokladnie to wyswietlenie osiagniecja dot.stazu na wykopie. Jestem yu ponad 3 lata a w profilu osiagniecie za 2. Pisaliscie, ze problem rozwiazany,a jest jak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@sevqk: Naprawią tagi to i naprawią wyświetlanie stażu na wykopie (moje też jest zepsute).

Nie musisz im przypominać co pół roku :)