Wpis z mikrobloga

@ediz4 @ChytryPredator w tej bajce Bóg lata na smokach? Bo jedno jeast pewne: coś słabo zna Pismo Święte...
Chyba, że Jezus grzeszył jedząc ryby i nakazując tolerowanie zarówno tych, którzy jedzą wszystko jak i tych, którzy wystrzegają się pewnych pokarmów.

"Następnego dnia, gdy oni byli w drodze i zbliżali się do miasta, wszedł Piotr na dach, aby się pomodlić. Była mniej więcej szósta godzina. Odczuwał głód i chciał coś zjeść. Kiedy przygotowywano
@SScherzo:

rozumiem, że dla was np. wasz pies jest na tym samym poziomie co bakterie z muszli klozetowej?


Piszesz z Iphonea, którego zrobienie kosztuje wiele dzieci i dorosłych życie - wydobywanie złota w kopalniach, gdzie ludzie ciężko pracują po 12h za groszowe pieniądze, żeby wyżywić rodzine, niejednokrotnie tam umierając, potem chińskie dzieci zmuszane sytuacją składają tego iphonea w fabrykach, a to wszystko po to, żeby wegetarianka z wykopu mogła napisać, jak
@SScherzo Ssaków nie można zabijać, a bakterie można. A co z owadami? Ja zabijam komary, bo mnie wkurzają, ale niektórzy jedzą owady. Ty nie zabijasz komarow/much/pająków, tylko wyganiasz albo przenosisz?
A wracając do Twojego podziału. Dla Ciebie granica powyżej której nie można zabijać jest gdzieś przy bateriach. Dla mnie ona jest przy zwierzętach hodowlanych. I nie chodzi o zabijanie dla przyjemności, tylko dla zjadania. Ty się nie zgadzasz ze mną, a ja
jak stanie przy stoisku z mlekiem ze znakami nie zabijać krów, czy domagając się produktów usilnie naśladujących mięso.


@traceur07: wat? Z tym mlekiem mają rację, bo aby pozyskać od krowy mleko trzeba jej odebrać cielaka i przerobić go na cielęcinę. To nie wegetarianie wykazali się wtedy głupotą, tylko wy nie wiedzący jak działa przemysł mleczarski.

czy domagając się produktów usilnie naśladujących mięso.


Co?
Clefairy - > jak stanie przy stoisku z mlekiem ze znakami nie zabijać krów, czy domag...
@Trollunio: widzisz, tylko że ja mam w dupie to, co jesz, ale to ja jestem wyśmiewana i to mi się wytyka używanie marki telefonu, chociaż chyba wszystkie sprzęty produkuje się w tych samych miejscach. ja tylko wyśmiewam porównywanie ssaków do bakterii. tylko tyle i aż tyle. a reszta mnie nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)