Wpis z mikrobloga

Większość woli mieć pełnosprawnego partnera/partnerkę. Niestety tak jest.


@Ekspert_z_NASA: czemu niestety? na starość trzeba będzie bardziej pomagać takiej osobie, nie pobiegacie razem, brak władzy w nogach nastręcza problemów nie tylko osobie którą to dotknęło, nigdy dysfunkcje cielesne bądź umysłowe nie wywyższały nikogo z ogółu, także chyba nic w tym dziwnego że tak jest. Natomiast wiele jest par gdzie On i Ona są niepełnosprawni i dają sobie świetnie radę :)
@ak_kubel Kiedyś byłem w klubie patrzę siedzi laska na wózku ja już #!$%@? mówię zatańcze z nią zrobię jej ta radość i od tańca do tańca, spytała czy ja odprowadzę mowie spoko, ale po drodze wzięło nas na igraszki i tylko miałem kmine jak to zrobić to przewiesilem ja przez płot i jazda potem ja posadzilem, a ta w ryk to pytam co jest? Ona mówi że to jej pierwszy raz. Pierwszy
@ak_kubel: Jesteś debilem zakładając w ten sposób :) Znam wiele osób poruszających się na wózku, to w większości pozytywni, otwarci ludzie, którzy mają swoje rodziny i biznesy. Znajomy który porusza się na wózku już dobre 10 lat jest niemalże w pełni samodzielny, ożenił się z piękną kobietą (byli razem kiedy jeszcze chodził), ma prześliczną córeczkę, świetnie prosperującą dużą firmę, a na dodatek jeździ sportowym autem o jakim ja mógłbym tylko pomarzyć
@cropdd:

@ak_kubel: osoba na wózku różni się od tych nie na wózku tylko tym że jest na wózku. Nie ma tu szans by były mniejsze lub większe szanse na cokolwiek tylko dlatego bo jest niepełnosprawna

Ludzie #!$%@?ą różny szajs i zaniżają swoje wymagania tylko dlatego żeby być w związku. Jakimkolwiek. Nie mówię, że ona tak robi, tak tylko zaznaczam.