Wpis z mikrobloga

wózek to najgorsze co mogło by mnie spotkać i gdybym był skazany na wózek slepote czy inne kalectwo to pewnie bym się zdecydował na samobójstwo


@ak_kubel: #!$%@? głupoty, zmieniłbyś się po czymś takim. Trust me. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
osoba na wózku różni się od tych nie na wózku tylko tym że jest na wózku. Nie ma tu szans by były mniejsze lub większe szanse na cokolwiek tylko dlatego bo jest niepełnosprawna


@cropdd: Nie wiem jaki ma charakter, na zdjęciu wygląda na bardzo ładną ale mimo wszystko uważam, że wózek dla wielu osób może być przeszkodą, dlatego nie byłabym taka pewna, czy ta kobieta może sobie przebierać i przebierać (
@ak_kubel: Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się, przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy sie może przysiąść.Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku, rozumiesz...Chłopak patrzy, rzeczywiście. Ale nic, mówi, że mu to nie przeszkadza. Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki. W pewnym momencie gość mówi Słuchaj, może zatańczymy?Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę..Nie szkodzi, jakoś to będzie!I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek, tańczą, kółka