Wpis z mikrobloga

@ak_kubel: osoba na wózku różni się od tych nie na wózku tylko tym że jest na wózku. Nie ma tu szans by były mniejsze lub większe szanse na cokolwiek tylko dlatego bo jest niepełnosprawna
  • Odpowiedz
@ak_kubel: ja rozumiem, że jakby jeździła multiplą i by Cie olała to mógłbyś pomyśleć, że gorzej być nie może, ale że jeździ na wózku TO CO #!$%@? JEJ UJMUJE rozpędź się w kierunku ściany
  • Odpowiedz
  • 5
@cropdd to tak samo jak ze mną wyglądam na #!$%@? i mam mniejsze szanse niż ktoś przystojniejszy u Lasek tak samo ona ma mniejsze szanse u facetów czyli chcąc kogoś znaleźć musi obniżyć wymagania tak jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ak_kubel: Ja mam taki problem, że z ludźmi niepełnosprawnymi obchodzę się zbyt delikatnie, nie potrafię ich traktować jak normalnych ludzi. Laska by to od razu wyczuła i nic by nie wyszło.
  • Odpowiedz
@ak_kubel: ona nie musi obniżać wymagań skoro jest ładna, a że na wózku to żaden problem - wystarczy usiąść na kanapie razem, wtedy wygląda “normalnie“

(tak wiem że to okrutne nieheheszki ale pisze to z perspektywy osoby żyjącej na codzień z osobą niepełnosprawną w jednym domu)
  • Odpowiedz
@ak_kubel: To, że porusza się na wózku nie oznacza, że ma obniżyć wymagania. Równie dobrze mógłby ją adorować nie przegryw-przystojniak.

Ja bym ją pytał, dlaczego lubi ryzykować, bo ten wózek równie dobrze przez jeden lepszy wiatr mógłby się znaleźć w wodzie xD Nie lubie na takie zdjęcia patrzeć tak samo jak na zdjęcia ludzi patrzących w dół wysokiego budynku.
  • Odpowiedz