Wpis z mikrobloga

Sebix jebnął petardę do środka lokalu, muzłumanie pobili sebixa i któryś wsadził mu kosę pod żebro i pójdą za to siedzieć.

Masa #4konserwy jak zobaczy, że złodzieja albo jakiegoś napastnika w texasie zastrzelili, to od razu wyskakuje z pieśniami: I tak powinno być, pozwólcie nam bronić swoją własność!

I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić. Nie patrzyłbym na kolor skóry czy wyklętego orzełka na bluzie takiego patusa.

Na wykopie teraz wszystkim się odwidziło, bo nagle jak zrobią coś takiego "nie nasi" to wylatują z tekstami że hehe, no przecież nikomu się nic nie stało tylko kogoś ogłuszyli, co że ukradł cole.

Nie wiadomo czy sebek nie wyjął kosy jako pierwszy, ale wykop już wie, wykop już ocenił. Pozwólmy #!$%@?ć patusom pół miasta.

Sebixy to tacy nasi biali murzyni, a to cor obią przypomina to co robili murzyni w Ferguson. w zasadzie to jest to samo

Ale i tak się znajdą obrońcy patusów.
#4konserwy #neuropa #elk
  • 102
I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić


@martwy_kotek: To raczej nie tak działa, chyba, że napastnik pozostał dalej w lokalu. A tu chyba Sebix #!$%@?ł? To jesteś zwolennikiem ganiania takich gałganów i zabijania ich gdzieś na ulicy? Trochę hardcore'owy ten konserwatyzm.