Wpis z mikrobloga

Sebix jebnął petardę do środka lokalu, muzłumanie pobili sebixa i któryś wsadził mu kosę pod żebro i pójdą za to siedzieć.

Masa #4konserwy jak zobaczy, że złodzieja albo jakiegoś napastnika w texasie zastrzelili, to od razu wyskakuje z pieśniami: I tak powinno być, pozwólcie nam bronić swoją własność!

I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić. Nie patrzyłbym na kolor skóry czy wyklętego orzełka na bluzie takiego patusa.

Na wykopie teraz wszystkim się odwidziło, bo nagle jak zrobią coś takiego "nie nasi" to wylatują z tekstami że hehe, no przecież nikomu się nic nie stało tylko kogoś ogłuszyli, co że ukradł cole.

Nie wiadomo czy sebek nie wyjął kosy jako pierwszy, ale wykop już wie, wykop już ocenił. Pozwólmy #!$%@?ć patusom pół miasta.

Sebixy to tacy nasi biali murzyni, a to cor obią przypomina to co robili murzyni w Ferguson. w zasadzie to jest to samo

Ale i tak się znajdą obrońcy patusów.
#4konserwy #neuropa #elk
  • 102
@martwy_kotek

gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić


Muszę cię zmartwić- kara (na którą notabene powinno mieć monopol państwo) musi być współmierna do przewinienia. Nie sądzę, aby ktokolwiek miał moralne prawo wykonywać egzekucję na sebku, który wrzucił petardę do sklepu.
@martwy_kotek: OK, ale mamy dwie sytuacje:

1) Pierwszą wymyśloną przez Ciebie, że Sebix pozostaje na terenie lokalu/domu
2) Drugą, realną, gdzie Sebix ucieka z miejsca zdarzenia po wrzuceniu petardy

Obydwie sytuacje są różne, tylko w jednej usprawiedliwione jest użycie broni moim zdaniem. W drugiej woła się Policję. Mimo wszystko, gdybyś jednak zabił takiego gościa, to nie wydaje mi się, że by to tak gładko poszło. Jestem praktycznie pewien, że dostałbyś wyrok,
gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić


@martwy_kotek: Ja #!$%@?ę, co za patologia. Sebiksowi za te dwa wykroczenia (art. art. 83. i 119. kw), co najwyżej należała kara grzywny w wymiarze nie przekraczającym 5 tys. zł i drobnego zadośćuczynienia, a wykopkowi texas rangers z morderczymi skłonnościami i dziewiętnastowieczną moralnością od razu nafaszerowaliby go ołowiem.
W tej sprawie tylko pracownicy kebabu są
@martwy_kotek: Problem jest taki, że po pierwsze chłopak został zamordowany już po tym, jak uciekł z lokalu i przestał stanowić zagrożenie dla jego klientów. Po drugie ukradzione mienie kosztuje z cztery złote. Nie słyszałem też, żeby miał jakąś atrapę czegokolwiek.
Naprawdę życie drugiego człowieka jest dla ciebie mniej warte od czterech #!$%@? złotych?
Aktem samoobrony byłoby co najwyżej wytarganie gościa za próg lub zatrzymanie wewnątrz i czekanie na bagiety, a metodą
nie życzę ci żebyś znalazł się w takiej sytuacji kiedy Patus nastaje na kogoś z twoich bliskich. Wtedy nie liczysz ze rzucenie kamieniem spowoduje tylko demolkę jeśli nie trafisz tylko myślisz co się stanie kiedy trafi kogoś w głowę.

@martwy_kotek: Ale przedstawiona przez ciebie sytuacja ma się nijak do tego, co faktycznie stało się w Ełku.

Ale jeśli próbujesz ludzi bronić dopiero po fakcie

To tak, jak ci goście z kababu?
@Breaux: polskie prawo pozwala na obronę zdrowia życia i mienia nie określając jego wartości. Nauczcie się #!$%@?, ze jak komuś wybijecie się do domu to możecie zostać zneutralizowani, bo nikt się nie będzie zastanawiał czy ty przyszedłeś tylko kraść czy może jesteś w stanie kogoś zabić. Petarda może trwałe uszkodzić słuch. Ale widze ze ochrona bandytów idzie pełna para. Sebix może cie okaleczyć ale ty nic nie rób tylko spróbuj kolesia