Wpis z mikrobloga

Sebix jebnął petardę do środka lokalu, muzłumanie pobili sebixa i któryś wsadził mu kosę pod żebro i pójdą za to siedzieć.

Masa #4konserwy jak zobaczy, że złodzieja albo jakiegoś napastnika w texasie zastrzelili, to od razu wyskakuje z pieśniami: I tak powinno być, pozwólcie nam bronić swoją własność!

I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić. Nie patrzyłbym na kolor skóry czy wyklętego orzełka na bluzie takiego patusa.

Na wykopie teraz wszystkim się odwidziło, bo nagle jak zrobią coś takiego "nie nasi" to wylatują z tekstami że hehe, no przecież nikomu się nic nie stało tylko kogoś ogłuszyli, co że ukradł cole.

Nie wiadomo czy sebek nie wyjął kosy jako pierwszy, ale wykop już wie, wykop już ocenił. Pozwólmy #!$%@?ć patusom pół miasta.

Sebixy to tacy nasi biali murzyni, a to cor obią przypomina to co robili murzyni w Ferguson. w zasadzie to jest to samo

Ale i tak się znajdą obrońcy patusów.
#4konserwy #neuropa #elk
  • 102
polskie prawo pozwala na obronę zdrowia życia i mienia nie określając jego wartości.

@martwy_kotek: To zależy od interpretacji sądu.

Nauczcie się #!$%@?, ze jak komuś wybijecie się do domu to możecie zostać zneutralizowani, bo nikt się nie będzie zastanawiał czy ty przyszedłeś tylko kraść czy może jesteś w stanie kogoś zabić.

W takiej sytuacji sądy najczęściej orzekają o rażącym przekroczeniu granic obrony koniecznej.

Ale widze ze ochrona bandytów idzie pełna para.
@martwy_kotek: Niemoc rodzi przemoc. Policja zamiast przeprowadzić akcję odwetową, zacząć trzepać ciapaków i sprawdzić czy nie mają przy sobie noży bronią ich. To nie jest normalne. I sorry, ale dwie wybite szyby to jest nic w porównaniu do zabójstwa.
jaki praworządny obywatel #!$%@? się z narażeniem życia bo ktoś ma inny kolor koszulki?


@martwy_kotek: Ale co ma piernik do wiatraka? Skąd założenie, że demonstrujący to kibole?

I jaka akcja odwetowa?

Elaborate. Nie wiem teraz do czego się odnosisz, bo przecież na ten temat już odpowiedziałeś wyżej. Sam nie wiesz o czym piszesz czy jak?

Od kiedy mamy wybiórcza odpowiedzialność zbiorowa

Nie wiem co masz na myśli, jeśli chodzi ci o
@martwy_kotek: Wiesz, chodzi mi o to, że często ludzie z Twojego obozu ( przynajmniej w moich oczach :D ) mają tendencję do bycia jak chorągiewka z poglądami na sytuację, w zależności jak im pasuje i kto występuje w jakiej roli :D