Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 198
@MrFrost nie do końca pamiętam, pierwszy raz w życiu wypiłem więcej, bo ogólnie nie piję wcale i obrażona, że musiała mnie do taksówki wsadzić :<
  • Odpowiedz
@VanDahl znajdź otwarty sklep, kup paczkę jajek, wywal te jajka, wsadź tam Kinder niespodzianki i jej takie daj na przeprosiny. #!$%@? się jeszcze bardziej ale jak otworzy to będzie szczęśliwa. Polecam taką terapię
  • Odpowiedz
@VanDahl: Tylko pamiętaj, że jak jej przejdzie, masz nadal się do niej nie odzywać, aż nie napiszę, żebyś się odzywał, rozumiesz? Jak napisze "jak się czujesz" masz nic nie odpisać, bo wciąż masz się do niej nie odzywać do odwołania.

Się nauczy może.
  • Odpowiedz
@VanDahl: Jedyną okolicznością łagodzącą jest moim zdaniem to, gdyby miała jednego z rodziców alkoholika. Tacy ludzie tak reagują na bycie pijanym i niewiele da się na to poradzić. Jeśli pochodzi z normalnej rodziny, przesadziła z fochem. Co innego jakbyś ją obrzygał, albo coś.
  • Odpowiedz
cholera wie co tam się działo, nie raz myślałem że wszystko było cacy a wychodziło inaczej na drugi dzień xd


@chuckk: Picia też niektórzy muszą się nauczyć, a nauka oznacza popełnianie błędów.
  • Odpowiedz