Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@VanDahl: fajnie taki foch! mach chwile spokoju od kobiety. ja bym sie jeszcze na twoim miejscu obrazil za to ze cie ogranicza! co nachlac sie nie mozna raz na rok? skandal! szczescia!
  • Odpowiedz
@VanDahl: kontratakuj bo poczuje slabosc i na glowe wejdzie. kobieta nigdy niemoze czuc ze ma cie na wlasnosc. mowie to po 5 latach walki... a i dziecko mamy. i w zwiazku mam poukładane, wiem co mowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VanDahl znajdź otwarty sklep, kup paczkę jajek, wywal te jajka, wsadź tam Kinder niespodzianki i jej takie daj na przeprosiny. #!$%@? się jeszcze bardziej ale jak otworzy to będzie szczęśliwa. Polecam taką terapię

@Patermantis nawet nawet
  • Odpowiedz
@Mordeusz: to nie musi być koniecznie rodzic, wystarczy ktoś z bliższego otoczenia, rodzeństwo rodzica, sąsiad czy nawet rodzic najlepszej przyjaciółki. Gdy jako młody dzieciak widzisz coś, czego nigdy nie powinieneś widzieć to potem ma się taki spaczony umysł. Tylko do tej pory się zastanawiam czy to w sumie dobrze czy nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
potem ma się taki spaczony umysł. Tylko do tej pory się zastanawiam czy to w sumie dobrze czy nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ruda_nieruda: Wydaje mi się, że każde spaczenie jest złe, tak samo jak każda inna skrajność.
  • Odpowiedz
@VanDahl: > nie do końca pamiętam, pierwszy raz w życiu wypiłem więcej, bo ogólnie nie piję wcale i obrażona, że musiała mnie do taksówki wsadzić :<

to ładna patola, nie dziwię się jej
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: No ja rozumiem jakie mogą byc odczucia po przebywaniu w zarzyganym łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem jednak za co foch. Foch noże byc za coś co było zrobione z zamysłem, a jak wiadomo, jeśli rzygasz pod siebie (i swoją lubą), to raczej nie specjalnie. A jakby chłop dostał, za przeproszeniem, sraczki przy znajomych, tez by walnęła focha, bo wstyd? xD
  • Odpowiedz