Wpis z mikrobloga

  • 378
Apel do wszystkich, którzy zamierzają robić dziś zakupy!
Zauważyłam, że od rana klienci, którzy przychodzą do mnie do sklepu traktują mnie jak gówno, mimo, że większość z nich wcześniej zawsze była dla mnie miła. Zamiast "dzień dobry" słyszę tylko "szybciej szybciej" lub ewentualnie usłyszane przed chwilą "jak to #!$%@? pani nie ma? ja potrzebuję", które trochę mnie zamurowało. Do wszystkich cebulaków, którzy zachowują się dzisiaj w ten sposób: ja wiem, że jest Sylwester, że jest nerwowo, że każdy się spieszy, ale zrozumcie, że to nie wina sprzedawców, że jesteście takimi głąbami i zostawiliście sobie wszystko na ostatnią chwilę. Skoro nie macie czasu to trzeba było zrobić zakupy wczoraj. My też chcielibyśmy dzisiaj sobie wszystko przygotowywać a nie możemy, bo jesteśmy w pracy. Też jesteśmy tym wkurzeni a jednak się do was uśmiechamy. Nie jesteśmy robotami, my też mamy dziś Sylwestra. Naprawdę, bądźcie ludźmi a nie małpami, które uciekły z buszu i pierwszy raz widzą cywilizowany świat. Wszystkim nam będzie łatwiej.

#gownowpis #polakicebulaki #oswiadczenie #bekazklientow #pracbaza #opowiescizwyspy i tagi: #pasta i #heheszki bo zależy mi, żeby dużo ludzi to zobaczyło
  • 66
1. W zeszłym roku w Sylwestra sklepy były krócej niż w tym.


@gouomp: U mnie od min. kilkunastu lat normą jest, że w Sylwestra praktycznie wszystkie sklepy do 18, do 14-15 to w Wigilię zawsze mieli otwarte.
@szcz33pan wszystko mam przygotowane i idę na gotowe. Chodzi tylko o to, że muszę zrobić makijaż i nie wiem czy zdążę zakręcić sobie włosy tak, jak planowałam. Poza tym prysznic i takie tam :)
@gouomp: Ooo matko, jakie chamstwo :( Współczuję. Ja dzisiaj pani w każdym sklepie życzyłam wszystkiego dobrego (niestety musiałam zrobić zakupy na ostatnią chwilę, bo byłam chora :/)
@gouomp: podzielam zdanie - sama dzisiaj pracowalam i spotkalam sie z niemilym zachowaniem w stosunku do mnie, tj. Rzucanie rzeczami, teksty typu "szybciej nie mam czasu", nie rozumiem po co zostawiac zakup kreacji na sylwestra do ostatniej chwili...
@gouomp Ale mnie #!$%@? niepoprawne uzywanie tagow nawet jesli danego tagu nie obserwuje, trzeba bylo jeszcze #programowanie zawolac zeby duzo ludzi zobaczylo. Jak sie spieszysz gdzies autem i jest korek to #!$%@? po chodniku jedziesz "bo sie spieszysz"?