Wpis z mikrobloga

  • 378
Apel do wszystkich, którzy zamierzają robić dziś zakupy!
Zauważyłam, że od rana klienci, którzy przychodzą do mnie do sklepu traktują mnie jak gówno, mimo, że większość z nich wcześniej zawsze była dla mnie miła. Zamiast "dzień dobry" słyszę tylko "szybciej szybciej" lub ewentualnie usłyszane przed chwilą "jak to #!$%@? pani nie ma? ja potrzebuję", które trochę mnie zamurowało. Do wszystkich cebulaków, którzy zachowują się dzisiaj w ten sposób: ja wiem, że jest Sylwester, że jest nerwowo, że każdy się spieszy, ale zrozumcie, że to nie wina sprzedawców, że jesteście takimi głąbami i zostawiliście sobie wszystko na ostatnią chwilę. Skoro nie macie czasu to trzeba było zrobić zakupy wczoraj. My też chcielibyśmy dzisiaj sobie wszystko przygotowywać a nie możemy, bo jesteśmy w pracy. Też jesteśmy tym wkurzeni a jednak się do was uśmiechamy. Nie jesteśmy robotami, my też mamy dziś Sylwestra. Naprawdę, bądźcie ludźmi a nie małpami, które uciekły z buszu i pierwszy raz widzą cywilizowany świat. Wszystkim nam będzie łatwiej.

#gownowpis #polakicebulaki #oswiadczenie #bekazklientow #pracbaza #opowiescizwyspy i tagi: #pasta i #heheszki bo zależy mi, żeby dużo ludzi to zobaczyło
  • 66
@Nie_chcem_ale_muszem tylko, ale też aż. Zauważ, że jeśli biedra jest czynna do 18 to pracownicy wyjdą dopiero ok. 19. Pracuję na wyspie w Kauflandzie i Kaufland też jest do 18, więc kasjerki z drugiej zmiany wyjdą właśnie dopiero po tej godzinie. Mi samej ledwo udało się wynegocjować z szefem, że nasz sklep będzie dziś do 16, bo chciał do 17. I mimo, że u mnie kwestia wyjścia to jest jakieś 5 minut
@gouomp: Łączę się z Tobą w bólu. Siedzę dzisiaj do 17 na swoim posterunku w galerii handlowej i patrzę przez witrynę, jak karynki na ostatnią chwilę ganiają za sylwestrowymi kreacjami. Ledwo zamknę punkt, polecę do domu i zdążę się tylko szybko przebrać i lecimy na sylwestra. Nie rozumiem, dlaczego galeria nie może być czynna do 15, jak w wigilię. Oh wait... hajs się musi zgadzać.
@zygmuntt bardzo dziękuję, Panie Zygmuncie, ja również pozdrawiam

@Nie_chcem_ale_muszem ale ja nie mam nic do robienia zakupów dzisiaj. Skoro sklepy są otwarte to chyba można. Sama muszę jeszcze dzisiaj polecieć po napoje, bo wczoraj nie zabrałam się ze wszystkim. Przekaz wpisu jest taki, że jak już robisz dzisiaj zakupy to zachowuj się jak normalny człowiek a nie hrabia ze słomą w butach i burakiem zamiast mózgu :)
@gouomp: To się zdecyduj, czy rozumiesz tych kupujących na ostatnia chwilę, bo sama też nie masz nigdy czasu na zakupy, czy wkurza cię ich pośpiech, bo ty musisz tu posta na mirko napisać, a oni przeszkadzają.
O kulturze celowo nie wspominam, bo nie wiem, jak sama odnosisz się do klientów, a może prowokujesz ich zachowanie traktując ich wyniośle sama o tym nie wiedząc? To wymaga zapoznania się z opinią obu stron,
@UnitrA rozumiem kupujących, oczywiście. Jak pisałam, sama lecę jeszcze po napoje, bo wczoraj nie zabraliśmy się ze wszystkim. Ale tak poza tym to wszystko mam gotowe. I inni też powinni najważniejsze mieć kupione już wcześniej. A nie teraz panika, bo nie zdążę. Nawet nie wiesz co się dzieje teraz w Kauflandzie. Zamieszanie, strach, przepychanie łokciami, "niech pani uważa jak chodzi, grube babsko", "ucisz te bachory", "no panie, jak pan stawia ten wózek?!".
@gouomp: ja tam mam wywalone, robiłem w małym sklepie, w urzędzie i wiem, ze ludzie to buraki ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec wiesz. Zreszta do pracy nie idziemy bo nudy w domu, a trzeba keszu.

Jednego #!$%@? maszyna, inni maja na głowie Polaków buraków, a jeszcze inny ma problem z kompem. Toz to "niedogodności" w pracy na które nke mamy wpływu