Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją i pomoże mi znaleźć rozwiązanie.
Mam sąsiada który pali w swoim piecu gumolitem, jako, że jest to osiedle domków czasami nie można otworzyć okna i wywietrzyć bo nie da się oddychać, dodatkowo na oknie mam kropki smoły co przy myciu jest strasznie trudne w usunięciu. Informowaliśmy go już o tym dwa razy, raz na spokojnie bo to w końcu sąsiad i wypada żyć w zgodzie, za drugim razem pocisnąłem mu trochę bardziej ale i tak nie dotarło, do niczego się nie przyznaje choć kiedyś sam się chwalił i pokazywał tą grubą folie. Pare dni spokoju i znowu zaczął kopcić, chyba jest jakiś #!$%@? bo czeka aż w domu nie ma żony (widocznie próbowała przemówić mu do rozsądku). Cała sytuacja naprawdę działa mi na nerwy, ręce aż świerzbią żeby mu #!$%@?ć w ten głupi czerep, ale wolałbym to rozwiązać w inny sposób... Straż miejska odpada, bo jest to wieś, z resztą myślę że i tak nic by mu nie udowodnili albo by ich nie wpuścił, ewentualnie skończyłoby się na jakimś marnym mandacie. Generalnie nie przejmowałbym się czym grzeje sobie tyłek, ale nie będzie robić tego kosztem mojego zdrowia. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?
#sasiadcwel #problemypierwszegoswiata #prawo #sasiedzi #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Może ktoś z Was spotkał się z podob...

źródło: comment_2yRJe0UOx3JBWRZk4Ns0ueUhvuJygnqh.jpg

Pobierz
  • 12
OP: Straż miejska na wsi również działa? Generalnie pali tym zazwyczaj po zmroku albo krótko przed, więc czasami ciężko dostrzec ten czarny dym...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania:
złap go na mieście najlepiej po kościele lub w sklepie z jego żoną i powiedz że masz coś dla nich. Wręcz im wydrukowaną informację o grzywnach za palenie śmieciami w tym informację o grzywnie od sądu. Powiedz, że jego palenie brudzi mieszkania w okolicy. Jeśli jeszcze raz zobaczysz, że na oknie masz smoliste osady powstałe w wyniku palenia przez niego śmieci to ma natychmiastowo umyć Ci okna i pokryć koszt
OP: @szkari gdybym był tym, co tak ładnie określiłeś to nie zebrałbym się na zwrócenie mu uwagi, a zrobiłem to jako jedyny z sąsiadów go otaczających mimo, że im też zaszedł tym za skórę, więc zanim coś napiszesz spójrz w lustro i zastanów się czy może OP doszedł do wniosku że mandat po nim spłynie i chce mu po prostu mocniej #!$%@?ć, kumasz p....?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą