Wpis z mikrobloga

Od wczoraj mam jakiś dziwny problem z logowanie do iPKO, chciałem kupić gierkę przez stronę cdkeys, wszystko tam wprowadziłem, przekierowało mnie do strony banku żeby potwierdzić płatność, wprowadziłem dobre dane ale mnie odrzuciło, wyskakuje komunikat że "Niepoprawne logowanie", spróbowałem się normalnie zalogowac bez przekierowania ale to samo, zadzwoniłem więc na infolinie - zrestartowali hasło i ok, loguję się normalnie, uznałem że może coś na tym cdkeys mają spieprzone i spróbuję z paypalem w takim razie. Dałem doładowanie błyskawiczne, przekierowanie do banku, wpisuję dane i ten sam problem, nic się nie da zrobić, a hasło na pewno dobre. Znów dzwonię, Pani mówi że wprowadziłem kilka razy błędne hasło, tyle że wprowadzam poprawne :/ Miał ktoś może coś podobnego?
#pkobp #ipko #banki @EkspertPKO
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaelT128: Na tym cdkeys właśnie kartą chciałem zapłacić, tylko przekierowało mnie na stronę banku żeby potwierdził płatność, ale nie udało mi się już tego zrobić bo hasło nie przechodziło
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Ok, dzięki za radę, zmieniłem tą metodę 3d-secure na sms-y, nie robiłem nic przez jakiś czas tylko sprawdzałem co chwilę logowanie do konta i działało ok, spróbowałem znów doładować sobie paypala i też bez problemu poszło, może po świętach coś więcej pomęczę pko dlaczego takie dziwne rzeczy mi się zaczęły dziać :)
  • Odpowiedz