Wpis z mikrobloga

@krzemas: nie wiem co w tym sensacyjnego. Ja się podstawowych tekstów z "podręcznika" + szlaczki i omówienie sylab uczyłem jeszcze przed zerówką 97 here. Może wcześniej traktowali was jak debili, ale brak umiejętności pisania i czytania w tym wieku raczej nie jest normalny
@maly_Janek: @coolface: niestety nie pamiętam na jakich cenach wtedy bazowałem;
Miałem 6 lat jak pisałem ten list i był to rok 1997 - Mame potwierdza, bo chodziłem jeszcze do przedszkola.
@krzemas: @Xardin: @WWWWwwwww: @monalisssa: jak kończyłem 5 lat, to Pani z przedszkola proponowała moim rodzicom, abym poszedł do szkoły rok szybciej niż reszta dzieci ze względu na dotychczasowy rozwój.

Tymczasem siadam z moją rodziną do kolacji
@m____k: Jesteś autorem listu to wiesz chyba najlepiej kiedy to było, ale PSX z padem i grą w gratisie w 1997 roku to albo była super okazja, albo używka, albo gdzieś próbowali pogonić pierwszy i dość awaryjny model 1002 ;) Cena by mi bardziej pasowała do lat 99-00. Najbardziej podejrzane jest jednak to "PlayStation1", gdyż w 1997 nie było mowy o PS2 nawet, wiec skąd ta cyferka? Nikt wtedy szaraka PlayStation1
@m____k: ehh to muszą być #feelsy #feels 20 lat... miło wspominam czas z tą konsolą :) szczególnie gt1, metal gear solid, final fantasy VII, tekken, Qake i sporo, sporo innych, ale jak to mówią życie ucieka jak olej z vteca ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdr wesołych!
@m____k: @Magnolia-Fan:

Podstawa to naruszenie 49 artykułu konstytucji:

"Art. 49.

Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony."

a jeśli chcesz ją oskarżyć z konkretnego paragrafu to polecam:

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując