Wpis z mikrobloga

@elementarz1: płytka bejbo była chyba wg mnie najlepszą płytą 2015, ile razy ja ją przekatowałem... no cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Słyszałem nieoficjalne informacje, że chce wchodzić w nurt hip-house, ale ten kawałek jakoś na to nie wskazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@donOGR: Ani jeden mnie jakoś specjalnie nie porwał na tym Bejbo, oprócz "Nie-nienawidzę" do niczego stamtąd nie wracałem. Tekstowo i jeden i drugi mogliby sie poprawić, ale techniką pisania i nawijania skłaniam sie ku Kajtkowi. Jakoś to tak lekko i ładnie uporządkowane, wszystko ładnie pod bicik, wszystko brzmi, u Mady takie z trudem wykombinowane, czasem ledwo się to klei. imo brakuje mu flow, do techniki którą wybrał

@William_Lawson: Jedną dodatkową
  • Odpowiedz
@elementarz1:

Już jakiś czas temu wydalony z alkopoligamii z nieznanych przyczyn

On nie został wydalono, a "zawieszony" :D Więc zerwał współpracę. Później Alko #!$%@?ło szpagat z jakimś filmikiem "Przytul wydawcę".

a Zetenwupki troche tracą na rymach Mady ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zgadzam się. Może kiedyś. Ale na ostatniej płycie w niczym nie ustępuje.

@donOGR: Ani jeden mnie jakoś specjalnie nie porwał na tym Bejbo, oprócz
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster ahh to prawda, tak było, zapomniałem o zawieszeniu i zerwaniu współpracy :D
Zapomniałem dodać, że najlepszą z rapu polskiego, bo do reszty krajów nie porównuję

@elementarz1 nie wiem jak by się tego słuchało, ale nikt na większą skalę chyba w Polsce tego nie zrobił, a Kawkę nie raz śpiewałem po pijaku z kolegami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Prawda, otwierający też dobrze buja, osobiscie bardzo lubie ZNWP, w ogóle nie hejtuje, nawet byłem na ich koncercie w Łodzi na który przybyło dokładnie 27 osób, rapowałem razem z chlopakami co tam pamiętałem, zbiliśmy pione i Mada wyjaśnił mi jeden niejasny wers. A propos Kajtka, właśnie to miałem na myśli, sam tek napisał, że nie ma czegoś takiego jak zawiesić rapera więc uznał, że NARAZIE MESIE MESIE, i poszedł robic
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: ja byłem dwa razy, raz grali support przed Mesem (tragicznym koncertem z livebandem w przebraniu kitowców). Nie zagrali wtedy Historyjki na co byłem bardzo zły bo po to tam przyszedłem, potem na fb napisali mi, że nie grają Historyjki bo jest mało koncertowa i zbyt osobista WAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Obiecali zagrać następnym razem i wyobraź sobię, że zagrali, ale
  • Odpowiedz
@elementarz1:

A na Maaaara bym poooszedł, zwalaszcza jakby na supp było znwp, bo trafić koncert Laika z Laikiem included to trochę loteria, a tak przynajmniej kajtek z madą zagrają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawdź sobie wywiad z Anulką dla portalu Świadomy Słuchacz z tego koncertu xD
  • Odpowiedz