Wpis z mikrobloga

#niemcy #zamach #oc #ubezpieczenia

Jak wygląda sprawa wypłacanych odszkodowań za wyrządzone szkody w trakcie zamachu? Wszystko pójdzie z OC ciężarówki? Kto pokryje koszty naprawy samochodu?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolega ma rację . Po numerach rejestracyjnych można sprawdzić w necie. Wczoraj polskie serwisy zakrywały blachy ale zachodnie tego nie robiły . Dzisiaj również polskie i zagraniczne stacje pokazywały blachy naczepy i ciągnika. Jeśli chodzi o AC to PZU nie ma wyłączenia terroryzmu ale taka gówniana firma jak Allianz i Compensa mogą mieć takie wyłączenia. Nie chce mi się nawet tego sprawdzać. Jak właściciel chciał zaoszczędzić kasę na ubezpieczeniu to niech płaci
  • Odpowiedz
@pawel123p: a najgorsze jest to, że do ubezpieczeń dealerskich czy leasingowych mogą być przyjęte inne warunki, niż do ubezpieczeń korporacyjnych czy indywidualnych :/ tak więc o procesie likwidacji szkody dowiemy się pewnie od samego właściciela o ile pochwali się tą informacją
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj jakby ktoś miał czysty dostęp do UFG to można to sprawdzić. Wiem, że menedżerowie z np. Warty czy Allianz mają do tego dostęp więc pewnie będą za jakiś rok wiedzieć jak to się potoczyło.
  • Odpowiedz
Jeśli Compensa czy jakaś inna firma musiałaby wypłacić 7500 000 euro to nie wierze żeby to się nie odbiło echem w mediach. Ewentualnie regres to rządu Niemiec że złamali przepisy z schengen i wpuścili uchodźców i terrorystów.
ewentualnie Strasburg ;)
  • Odpowiedz