Wpis z mikrobloga

No, kurde, no, tak, tak. No tak, tak. Już kombinują. Słuchajcie, otóż nie słuchajcie, nie słuchajcie tego radia, wiecie jak ono się nazywa, radio... Radio Eska. Otóż tam, tam jest taki Szymek, Szymon, Szymon Maje... Majewski. On zobaczycie co on wam zrobi z waszymi głowami, on wam namiesza w głowie, namiesza wam w głowach, on wam namiesza w głowach, zobaczycie. Będziecie mieli schizofrenie, będziecie mieli schizofrenie, zobaczycie. Będziecie, będziecie mieli inne choroby psychiczne. Będziecie, zachorujecie, będziecie szaleć i chodzić nago, będziecie chodzić, będziecie rzucać się pod traizegę, zobaczycie. Ja wam proponuję, ja wam proponuję, otóż moi drodzy, słuchajcie inne radia, radio... Jakie to radio? RMF FM, Radio Maryja. Tak, takie radia, a nie Eska, o której właśnie myślałem, że a to tak tak właśnie, to tak. Nie słuchajcie Radia Eska, ani też tej takiej telewizji Eska. Tamte, te programy są naprawdę straszne, naprawdę straszne. Jakieś teledyski które naprawdę, jakieś takie szybkie dźwięki, jakieś pomieszane wszystko, takie naprawdę to jest coś strasznego. Nie wolno tego słuchać i... To wam oczywiście mówię. Ja jestem wierzący, ja mam Jezusa, proszę bardzo, oto jest mój Jezus i on wcale nie jest zboczony, on jest normalny. I on sobie zobaczcie, jak on fajnie wygląda, no, proszę bardzo. I to musicie tak takie właśnie się modlić do takiego Jezusa, słuchać radio niepokala... Przepraszam bardzo, Maryja. Niepokalanów nie wolno słuchać, niepokalanów nie. Tylko Maryja. Radio Maryja i radio oczywiście Fren. No i tylko tak, no i tylko tak oczywiście.Tu nie do pomyślenia, żebyście wy, młodzież słuchała takich rzeczy jak Eska i słuchali tego Szymona Majewskiego, który, tak jak wcześniej wspominałem, namiesza wam w głowach, tak, tak.
Piokor6 - No, kurde, no, tak, tak. No tak, tak. Już kombinują. Słuchajcie, otóż nie s...

źródło: comment_0xRHdaT4MnWLSicCFyIMhDNrr7ehivoI.jpg

Pobierz
  • 4
@Piokor6: No to chodź adasiu, zapraszam na morenke, tu jest morenka burdel, na morenke, morenka sweet night po angielsku słodka nocka, zapraszam cie adsiu, psik czekaj kotka wygonie, psik psik, chodź adasiu zapraszam do pokoju, chodź adasiu zapraszam. Tutaj uprawiają seks, o zobacz adasiu ja dymam, czekaj zamknę drzwi poczekaj zamkne adasiu drzwi i już adasiu będę mógł, o adasiu zobacz ja lalke rucham, zaraz ci pokaże, adasiu ja tak lalke